Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, M1elena a spus:

Eu nu am precizat ca am crezut, din moment ce are poza cu alta femeia în telefon. Dar nici nu pot sa ma contrazic cu el la nesfarsit pe aceleasi lucruri.Cand nu îi convine ceva se muta în camera de oaspeti.Ce pot eu sa vorbesc eu el, cu atitudines asta.

nu e interesat de discutie, ce nu intelegi ca el vrea doar sex cu tine?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Eu nu am precizat ca am crezut, din moment ce are poza cu alta femeia în telefon. Dar nici nu pot sa ma contrazic cu el la nesfarsit pe aceleasi lucruri.Cand nu îi convine ceva se muta în camera de oaspeti.Ce pot eu sa vorbesc eu el, cu atitudines asta.

Nu-l mai lasa sa faca ce vrea de capul lui

Cand il refuzi sau nu esti de acord cu el; spune-i ca e pedepsit si sa se duca la el in camera

El oricum se ducea, dar asa ai senzatia ca tu detii controlul

Plus avantaj tenta dominatrix

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar nu mi.a dat o explicatie ce este cu femeia aia.Doar ca au vorbit mai demult. Nu am încredere în el. Cu eu I.am dat telefonul meu, lucrurile mele sa îi arat ca nu am nimic de ascuns, lui îi trebuia un lacat pentru telefon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S.a dus, a spus ca nu vrea sa mai aiba de aface cu una ca mine. El face totul iar cand vrea ceva eu îl resping. Eu nu vad asa lucrurile, dar nu am cu cine discuta. Era asa de nervos ca daca nu plecam din camera, mi-a spus ca o sa doarma afara ca nu vrea sa ma mai vada

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, M1elena a spus:

Nu am gasit poze care sa ma duca cu gandul ca este insurat.El mi.a spus ca nu a avut nici o relatie cu o femeie pana la 31 de ani, pe motiv ca la musulmani trebuie sa te casatoresti ca sa poti avea relatie cu o femeie. Dar 2 ani cat am vorbit au mai existat si pauze foarte mari în care nu am vorbit. De cand a venit acum mi.a propus sa ma mut la el

Tu ai vorbit doi ani cu el pe net, fara sa va intalniti? Si abia acum v-ati vazut prima data fata-n fata, cand a venit sa stea la tine?

Pai in cazul asta, ce pretentii ai tu sa iti dea socoteala cine e femeia din poze? Adica in aia doi ani trebuia sa iti fie fidel ca aveti o relatie online, sau cum? Asta unu.

Cum asa, dupa doi ani in care ai vorbit cu el, ai hotarat ca va vedeti luna asta si cum a ajuns la tine ati si inceput o relatie? Ce dreacu e asta? Ori v-ati placut de la inceput de acum doi ani, ori nu. Daca v-ati fi placut de la inceput, va vedeati imediat atunci, nu mai stateati doi ani sa o lalaiti pe net.

 

  • Like 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El a vrut sa vina, el se da îndragostit, iar acum dintr.o data nu ma mai iubeste. Doi ani nu a avut timp...îmi place de el, nu sunt îndragostita, si acum ca i-am vazut tabieturile si comportamentul nu stiu ce sa mai cred. Parca este alt om, nu cel cu care vorbeam

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, Maeve. a spus:

nu e interesat de discutie, ce nu intelegi ca el vrea doar sex cu tine?

El consideră că ea e cea mai sexi dintre celelalte, la care poate apela când vrea el(că așa le-a învățat..., știe el cum...), e bună de sex și ei ii plac banii lui! 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Elena

 

Nu mai lua barbati de pe internet ca sa iti faci relatii. Ca se da indragostit sau ultra indragostit, asta nu inseamna ca e si adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Kleopatrah a spus:

Nu-l mai lasa sa faca ce vrea de capul lui

Cand il refuzi sau nu esti de acord cu el; spune-i ca e pedepsit si sa se duca la el in camera

El oricum se ducea, dar asa ai senzatia ca tu detii controlul

Plus avantaj tenta dominatrix

 

:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×