Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 minute, M1elena a spus:

Sa plece daca asta vrea, ca m.am saturat de figurile lui. Nu te comporti asa cu o persoana pe care nici bine nu o cunosti.

Nu vrei sa ii deschizi usa? Poate nu stie drumul pana la iesire.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, M1elena a spus:

El locuieste în Suedia de 6 ani. Fara mine nu intra in tara, mai ales ca Palestina are niste probleme...Dar am vrut sa-l cunosc pentru ca s-a purtat frumos si are intentii asemanatoare cu ale mele. Nu ca o sa ma trezesc in scandal la ora 4 dimineata.

E clar...! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 19 minute, M1elena a spus:

Sa plece daca asta vrea, ca m.am saturat de figurile lui. Nu te comporti asa cu o persoana pe care nici bine nu o cunosti.

La ce te asteptai? Faceti parte din doua culturi foarte diferite. Ti s-a parut o chestie exotica, un tip musulman din Palestina, care traieste in Suedia, etc.

Te-ai bagat intr-o chestie foarte complicata si nu cred deloc ca esti pregatita sa-i faci fata. Ma refer chiar la chestii mai grave, dar nu vreau sa sperii pe nimeni.

Spune-i sa plece la el in Suedia si vezi cum reactioneaza. Sper totusi ca nu este asa cum ma astept eu.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca nu alea cateva beri sunt problema (n-am mai auzit sa intinda careva de 2-3 beri toata noaptea; e foarte putin). Nici trezitul la 4 neaparat, daca si tu esti in concediu si nu ai program de dimineata (altfel as intelege perfect de ce te-ai enervat).

In schimb, faptul ca s-a enervat atat de tare la primul refuz e destul de alarmant. Iarasi, faptul ca a venit sa stea cu tine dar nu il intereseaza nicio activitate facuta impreuna in afara patului (sau poate faceti cate ceva si nu ai scris). Cantitatea descrisa de tine nu i-ar afecta somnul cu nimic.

Iarasi, faptul ca refuza sa iti arate imagini cu familia e destul de suspect.

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, M1elena a spus:

Pai vrea sa plece, dar presupun ca Covid19 îl împedica. Ce chestie mai grava de atat??...nu vad

Nu stiu ce discutati voi pe net, pana sa vina la tine, dar tipul probabil ca isi imagina niste partide de sex epice si cand colo pare dezamagit. Nu zic ca ar fi vina ta.:smile:

Daca gandeste mercantil, s-ar putea sa creada ca a cheltuit prea multi bani pentru prea putin sex.

Editat de adal*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, M1elena a spus:

Pai vrea sa plece, dar presupun ca Covid19 îl împedica. Ce chestie mai grava de atat??...nu vad

Nu-l împiedică nimic! Găsește soluții. A găsit și soluția de-a sta la tine... Treaba e destul de ciudată și fă urgent ceea ce ți-a spus Maeve! Ai grijă de tine și nu cumva să te complici, permițându-i să mai locuiască la tine! 

Editat de Lucia N
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu înteleg ce mai sta.Daca crede ca de fiecare data o sa ma duc la el sa reluam relatie cand el devine isteric, nu mai vreau. Atata timp cat ziua doarme si I.am propus sa iesim si nu a vrut, nici eu nu mai vreau sa fiu trezita noaptea. Daca avea intentii serioase nu reactiona asa. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

Atunci nu înteleg ce mai sta.Daca crede ca de fiecare data o sa ma duc la el sa reluam relatie cand el devine isteric, nu mai vreau. Atata timp cat ziua doarme si I.am propus sa iesim si nu a vrut, nici eu nu mai vreau sa fiu trezita noaptea. Daca avea intentii serioase nu reactiona asa. 

Daca aparea unu la mine asa, era dat afara in 2 zile. Avea si bagajelul facut. In timp ce dormea ziua. Daca nu se simtea sa plece de bunavoie.... Si dupa...Iubi..Ti-am pregatit o mega surpriza. E la usa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×