Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 1 minut, Maeve. a spus:

Nu asta e ideea. Ideea e ca el doarme toata ziua si noaptea are chef de sex si alcool. Nu zic ca ea nu a gresit invitand asa specimen acasa la ea dar totusi, trebuiau sa se prinda amandoi ca nu vor acelasi lucru. El a bagat vrajala cu iubire ca sa aiba sex la 4 dimineata. Si alcool. 

Tu nu ai relatii lungi de ani de zile cu barbati in aceeasi locuinta, asa-i? Asta e problema ta. Tu insati nu ai rodaj. Dar dai sfaturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana mea, se poate face sex si la alte ore. Cu alcool sau fara alcool. Daca e numa cu alcool, e clar ca tipul nu poate sa isi foloseasca jucaria si nu prea are habar de orgasmu femeii. Baga textul eu te iubesc eu iti platesc facturile. 

 

Elena

Intrebarea e macar stie sa faca sex asa cum iti place tie si preferabil la alte ore? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, observant a spus:

Tu nu ai relatii lungi de ani de zile cu barbati in aceeasi locuinta, asa-i? Asta e problema ta. Tu insati nu ai rodaj. Dar dai sfaturi.

Bine ca dai tu sfaturi sa accepte un betiv. Care ii plateste facturile. 

 

Nu oi avea eu experienta dar am vazut multe cupluri in situatia descrisa de Elena. Ce sa vezi... A iesit treaba nasoala. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Ziua cand facem sex nu consuma alcool, doar noaptea mi-a spus ca îi place nu ziua, iar eu noaptea vreau sa dorm

Da-i papucii. El vrea noaptea doar cu alcool. Face sex si ziua asa de fatada. Nici sexul de fatada nu e bun. Intelege. Are mai mult apetit sexual. El asa vede distractia. Muult sex. Nu va potriviti. Fie ca e alcoolic, fie ca nu e, tot are mai mult apetit sexual decat tine. Deci pica relatia. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aseara a avut o atitudine agreziva de parca am facut ceva foarte gresit ca l.am refuzat. Daca ar' dormi noaptea poate ziua ne-am putea petrece si altfel timpul nu doar stand în casa, si noaptea cu chef

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, M1elena a spus:

Aseara a avut o atitudine agreziva de parca am facut ceva foarte gresit ca l.am refuzat. Daca ar' dormi noaptea poate ziua ne-am putea petrece si altfel timpul nu doar stand în casa, si noaptea cu chef

Sta doar in casa si vrea sex noaptea? Nu va plimbati? Nu va consumati energia cu drumetii? Trimite-l acasa. E din ala sedentar acasa care probabil munceste in santier si e satul de iesit pe afara. Pe scurt, sta in pat si vrea sex. Muult. Si tu vrei altceva. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I.am cerut sa îmi arata si mie poze cu familia lui, mi.a arata doua poze ca altele nu are, o minciuna si a zis sa stau departe de telefonul lui ca pozele sunt ceva personal care nu vrea sa le vada altcineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pun pariu pe toate punctele mele de reputatie de pe roportal ca tipul e casatorit.

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

I.am cerut sa îmi arata si mie poze cu familia lui, mi.a arata doua poze ca altele nu are, o minciuna si a zis sa stau departe de telefonul lui ca pozele sunt ceva personal care nu vrea sa le vada altcineva

E insurat, cu mult apetit sexual si mult chef de alcool. 

 

 

Trimite-l acasa! 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×