Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, M1elena a spus:

Atunci nu înteleg ce mai sta.Daca crede ca de fiecare data o sa ma duc la el sa reluam relatie cand el devine isteric, nu mai vreau. Atata timp cat ziua doarme si I.am propus sa iesim si nu a vrut, nici eu nu mai vreau sa fiu trezita noaptea. Daca avea intentii serioase nu reactiona asa. 

Tu îi permiți! De-aia și face ce face, de-aia stă. Ție îți trebuie banii lui și de-aia o dai într-una cu aceeași "placă"! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revin mai tarziu. Astept cu interes sa imi zici ca l-ai dat afara. Si daca ti-a platit ceva, i-ai dat si banii inapoi. Asa ii arati ca nu ai nevoie nici de banii lui.

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Înca sta nu a plecat. Dar banuiesc ca pana la sfarsitul saptamanii o sa plece, nu cred ca îi face placere sa stea izolat în camera. 

Nu am inteles. de ce nu il poftesti afara? bai, e casa ta.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nevoie nimic de la el, mi-a provocat numai stres. El poate are nevoie de mine de înca sta în casa mea, iar faptul ca nu ne vorbim nu îl deranjeaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Eu nu am nevoie nimic de la el, mi-a provocat numai stres. El poate are nevoie de mine de înca sta în casa mea, iar faptul ca nu ne vorbim nu îl deranjeaza.

Si pe tine ce te determina sa ii permiti sa stea in casa ta fara sa vorbiti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca el pateste ceva pana pleaca eu sunt trasa la raspundere deoarece la mine a venit. Politia de frontiera mi-a luat toate informatiile personale. Vreau sa plece direct la avion, nu mai vreau probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

Daca el pateste ceva pana pleaca eu sunt trasa la raspundere deoarece la mine a venit. Politia de frontiera mi-a luat toate informatiile personale. Vreau sa plece direct la avion, nu mai vreau probleme.

Nu stiam ca Politia de Frontiera te poate obliga sa tii un om in casa ta daca tu te razgandesti mai apoi. Nu are ce sa pateasca. E mare, vaccinat si poate sa isi poarte singur de grija.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×