Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Faptul ca bea si ca mi-a spus ca lui îi place ca femeia sa fie ascultatoare îmi da de gandit. Sa nu mai spun ca sta închis în camera si a pus ceva în usa sa nu intru. Tot el se da vinovat

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noooo!

Asa ceva!

Cine a mai auzit un musulman sa spuna asa ceva, ca ii place femeia sa fie ascultatoare?!?? Incredibil. Nu-mi revin.

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, M1elena a spus:

Faptul ca bea si ca mi-a spus ca lui îi place ca femeia sa fie ascultatoare îmi da de gandit.

Din ce spui tu nu bea prea mult si are reactii destul de normale la bautura; nu te bate; nu arunca tv pe fereastra si nu incepe sa injure echipa favorita

Deci de ce te gandesti atat? E clar ca nu e o relatie de durata, asta e; cat e fa tot posibilul sa te stresezi cat mai putin eventual sa te si distrezi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Maeve. a spus:

Sfat pe viitor: niciodata sa nu te cuplezi cand o duci prost cu banii sau cu unul mai bogat decat tine la momentul actual. Ah, si cand esti vulnerabila emotional. Iei decizii proaste. 

Eu mereu la unu mult mai instarit ca mine m-am uitat,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Parca s-a transformat în cosmar, ceva ce nu trebuia sa fie, nici nu stiu ce are de gand sa faca

Atata timp cat nu esti decisa sa il dai afara, degeaba ne intrebi pe noi...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, The Unknown a spus:

Eu mereu la unu mult mai instarit ca mine m-am uitat,

Erau alte vremuri Doamna Olga

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ți - a cerut să te muți la el, așa zici? Unde la el? Unde locuiește? Are casă, stă în chirie, stă la hotel, locuiește în cămin, locuiește la vreun prieten sau prietenă?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu înteleg de ce este agresiv cu mine.Nu am facut ceva grav, sa se închida în camera si sa nu mai vrea sa vb. Faptul ca aseara am vrut sa dorm si azi sa fim ok, sa putem iesi...nu am crezut ca se ajunge aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, M1elena a spus:

El considera ca eu nu îl plac daca refuz sa fac sex cu el la 4 dimineata deoarece vreau sa dorm.  Faptul ca el nu ma refuzat cand eu am avut chef si eu da, rezultatu a fost o discutie aprinsa în toiul noptii si nu înteleg reactia exagerata.

Aveti si vecini ... stati la bloc, inca nimeni n-a chemat pe cineva sa va puna in pat la dormit noaptea???

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×