Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, M1elena a spus:

Inca nu înteleg de ce este agresiv cu mine.Nu am facut ceva grav, sa se închida în camera si sa nu mai vrea sa vb. Faptul ca aseara am vrut sa dorm si azi sa fim ok, sa putem iesi...nu am crezut ca se ajunge aici.

S-a ajuns...Trimite-l acasa.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

Inca nu înteleg de ce este agresiv cu mine.Nu am facut ceva grav, sa se închida în camera si sa nu mai vrea sa vb. Faptul ca aseara am vrut sa dorm si azi sa fim ok, sa putem iesi...nu am crezut ca se ajunge aici.

Astia care nu vor sa discute, merita trimisi acasa. Am dat si eu de un mutulica din asta. L-am testat cu doua chestii si i-am urat drum bun in viata. Comunicarea e baza intr-o relatie adevarata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, The Unknown a spus:

Cumti- ai imaginat concediul cu un barbat necunoscut???  

Cu un tip romantic, sa ii aduca flori, sa o plimbe si sa faca sex la ore rezonabile? Bine, musulmanii vor sa se distreze si sa faca sex. Elena nu stia de treaba asta.

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Kleopatrah a spus:

Cred ca intretinerea de relatii intime cand un partener e in stare de inconstienta este trecuta in codul penal si nu e deloc amuzant:

Codul Penal???   Poate daca este cu o minora si nonconsensual insa cand locuieste cu tine si pentru asta este acolo, se intoarce pagina si in Cartea Legii.  

Ca si cum ar veni ca sotul te violeaza care la fel in unele cazuri se termina in puscarie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nimic din toate astea nu a facut. Chiar nu sunt absurda, dar sa dormi ziua noaptea sa ai chef de altele, cand nu îti convine ceva faci scandal, fiind euforic ai mai mult curaj ma gandesc..Asta nu mi-am imaginat niciodata ca exista asa ceva. Eu nu am locuit cu un barbat pana în momentul de fata, dar nu ma gandeam ca asta urmeaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am intalnit o data un musulman. Locuiau pe continente diferite. Sotia pe un continent, el pe altul. In anii cand el era pe alt continent, el a avut vreo 10 gagici ( nu one night-stand-uri ). Cu trei a avut adevarate povesti de dragoste. Pe una din ele a plimbat-o toata Europa dar faceau sex mult si beau amandoi la fel de mult. Mie imi povestea toate picanteriile. Ce ii placea la una, ce ii placea la alta. Asa am inteles mai bine mecanismul barbatilor insurati.

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

Nimic din toate astea nu a facut. Chiar nu sunt absurda, dar sa dormi ziua noaptea sa ai chef de altele, cand nu îti convine ceva faci scandal, fiind euforic ai mai mult curaj ma gandesc..Asta nu mi-am imaginat niciodata ca exista asa ceva. Eu nu am locuit cu un barbat pana în momentul de fata, dar nu ma gandeam ca asta urmeaza...

Ai facut prost sa inviti un necunoscut la tine sa stea o luna.Trimite-l acasa.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×