Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, M1elena a spus:

Oricum ar' fii, nu am crezut ca o sa se termine asa. Tot timpul a fost atent cu mine, pana nu I.am mai facut pe plac

Asta-i mirajul Elenuto. De aia se numeste miraj, nu realitate. In final, iti dai seama ca iese prost.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, M1elena a spus:

Nu am gasit poze care sa ma duca cu gandul ca este insurat.El mi.a spus ca nu a avut nici o relatie cu o femeie pana la 31 de ani, pe motiv ca la musulmani trebuie sa te casatoresti ca sa poti avea relatie cu o femeie. Dar 2 ani cat am vorbit au mai existat si pauze foarte mari în care nu am vorbit. De cand a venit acum mi.a propus sa ma mut la el

Musulman din romania sau de unde e tipul?  ca asta este o alta varianta al Mioritei.  Nimic n-are valoare ce s-a vorbit pan' acum, asta schimba elementul problemei.   Dar din cate stiam ei nu beau alcool, iar tu nimic n-ai stiut despre acei musulmani???    El a venit exclusiv pentru sex la tine si sa bea, plateste pentru asta.   Chestie de barbat.  

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, The Unknown a spus:

Musulman din romania sau de unde e tipul?  ca asta este o alta varianta al Mioritei.  Nimic n-are valoare ce s-a vorbit pan' acum, asta schimba elementul problemei.   Dar din cate stiam ei nu beau alcool, iar tu nimic n-ai stiut despre acei musulmani???    El a venit exclusiv pentru sex la tine si sa bea, plateste pentru asta.   Chestie de barbat.  

Si i-a zis ce vrea sa auda ca sa fie la dispozitia lui, s-a purtat frumos asa ca sa se asigure. Doar ca socoteala din targ nu s-a potrivit cu cea de acasa. 

 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, M1elena a spus:

Tocmai de asta am acceptat sa vina sa ne cunoastem. Dar parca are prea multe secrete asta simt

Vor curge ca Dunarea secretele de care a uitat pe moment.   Sper ca are acte legale!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, M1elena a spus:

Dar înca nu pot sa cred, ca este însurat pana nu am dovezi. Nu am vazut nici o poza cu el si o alta femeie

Poate are mai multe femei , e traditie la ei harem-ul.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, M1elena a spus:

Cu mine sta de o luna, si nu am observat telefone suspicioase. Daca era însurat nu cred ca mai insista sa ma mut cu el

Parca se si text-eaza zilele astea pe acel telefon destept!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, The Unknown a spus:

Parca se si text-eaza zilele astea pe acel telefon destept!!!

daca are dual-sim, poate sa stea linistit. plus ca mai sunt si programe care sterg automat mesajele. in ziua de azi e asa usor sa inseli pe cineva daca vrei.

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El locuieste în Suedia de 6 ani. Fara mine nu intra in tara, mai ales ca Palestina are niste probleme...Dar am vrut sa-l cunosc pentru ca s-a purtat frumos si are intentii asemanatoare cu ale mele. Nu ca o sa ma trezesc in scandal la ora 4 dimineata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, M1elena a spus:

El locuieste în Suedia de 6 ani. Fara mine nu intra in tara, mai ales ca Palestina are niste probleme...Dar am vrut sa-l cunosc pentru ca s-a purtat frumos si are intentii asemanatoare cu ale mele. Nu ca o sa ma trezesc in scandal la ora 4 dimineata.

Voiam sa zic ca musulmanu tau e amicul meu. Doar ca amicul meu a locuit in Grecia. Par pe acelasi calapod. Bine, amicul meu  pleca imediat. Asta inca zaboveste. O fi de la Covid19?

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×