Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 minute, observant a spus:

Cum sa fie insurat daca sta cu ea? Sunteti tampite?

A venit in concediu.Barbatii insurati au scuza aia celebra  delegatie, o saptamana sau doua. Deci nu suntem tampite.

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

Cu mine sta de o luna, si nu am observat telefone suspicioase. Daca era însurat nu cred ca mai insista sa ma mut cu el

Poate are doua telefoane. De ce sa tii poza cu alta femeie? Ia explica-mi. A zis sa te muti cu el ca sa nu ii mai refuzi sexul. Vede ca pici la declaratii siropoase si balarii. Si noaptea sa aiba ce face. Chiar trebuie sa expunem manualul Cum e sa fii insurat si sa nu fii prins? 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 30 minute, M1elena a spus:

El mi.a spus ca nu a avut nici o relatie cu o femeie pana la 31 de ani, pe motiv ca la musulmani trebuie sa te casatoresti ca sa poti avea relatie cu o femeie.

Si acum cum poate sa aiba relatii?? Si sa bea??

 

Tu ii aduni de pe tot globu', da' numai gloabe.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sa dam exemplu de musulmani, e super usor. Cunoscusem pe Couchsurfing la un moment dat un libanez. Avea poze cu fotbal, poze cu prietenii, burlac convins. Cand i-am cautat numarul pe google, descoperii un site unde avea poze cu sotia si cei trei copii. Pe bune, frate? Nu e asa usor sa iti construiesti doua vieti paralelei. Mai ales in 2020.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa mai cred. Am stat o luna cu el si mi sa parut un an. Ma gandesc ca daca vrei o relatie serioasa nu îti iei bagajul si te muti în alta camera cand nu îti convine ceva.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce bea atunci?

Ori e musulman ori nu e

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×