Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ne-am agitat atat cu compatibilitatea iar tipul e si dobitoc. Daaamn! 

 

 

Fetelor, nu va mai luati iubiti de pe internet. Puneti-va poster motivational pe un perete:

 

Guys from the internet are not real. 

 

Tipii de pe internet nu sunt reali. Pierdere de timp. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tine atat de mult sa sa nu vad telefonul ala, dar am simtit ca trebuie sa ma uit.Stiu ca nu am facut ceva bine, dar acolo am vazut poze cu o alta femeie care mi.a spus ca este de mult, pozs cu familia lui, dar nu am apucat sa vad ceva compromitator. Si mai poarta un inel pe deget motivand ca I.a placut si la achizitionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

Tine atat de mult sa sa nu vad telefonul ala, dar am simtit ca trebuie sa ma uit.Stiu ca nu am facut ceva bine, dar acolo am vazut poze cu o alta femeie care mi.a spus ca este de mult, pozs cu familia lui, dar nu am apucat sa vad ceva compromitator. Si mai poarta un inel pe deget motivand ca I.a placut si la achizitionat.

Aoleu!

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, M1elena a spus:

Tine atat de mult sa sa nu vad telefonul ala, dar am simtit ca trebuie sa ma uit.Stiu ca nu am facut ceva bine, dar acolo am vazut poze cu o alta femeie care mi.a spus ca este de mult, pozs cu familia lui, dar nu am apucat sa vad ceva compromitator. Si mai poarta un inel pe deget motivand ca I.a placut si la achizitionat.

Tu fie iti bati joc de noi, fie esti zeita naivitatii. 

 

Pana mea, ai mai deschis topice de-a lungul anilor despre tipi nepotriviti. Daca  nu te confund cu altcineva... Totusi... Nu ai invatat nimic? Asta daca nu te confund. 

 

Cati ani ai? Poate esti micuta si nu stii din astea. 

 

Poarta inel = e insurat

Are poze cu femeie = e insurat

Vrea doar sex de la tine si plateste ceva = e insurat

Editat de Maeve.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 05.08.2018 la 21:43, M1elena a spus:

Am inceput o relatie de cateva luni, totul era foarte bine dar acum am inceput sa imi pun unele intrebari.Am o relatie cu un baiat de 20 de ani din Israel la inceput se comporta diferit sau poate asa am vazut eu.Am incercat sa-l inteleg din diferite puncte de vedere dar cand avem discutii mai serioase nu ajungem la nici o concluzie.Parintilor lui le.a spus ca suntem prieteni buni, nu ca avem o relatie, motivand ca nu vrea sa.i dezamageasca ca el a venit sa invete medicina si inca are 20 de ani.Cand l.am intrebat de ce nu putem sa punem poze pe retelele de socializare a spus ca nu vrea sa stie lumea ce face el.Nu stiu ce sa cred.Cand iese cu prietenii lui de putine ori m.a invitat si pe mine.Am constatat ca  noi nu prea iesim impreuna.Nu stiu de ce se comporta asa, si totodata arata ca este interesat de mine..si spune ca vrea sa continuam relatia.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am gasit poze care sa ma duca cu gandul ca este insurat.El mi.a spus ca nu a avut nici o relatie cu o femeie pana la 31 de ani, pe motiv ca la musulmani trebuie sa te casatoresti ca sa poti avea relatie cu o femeie. Dar 2 ani cat am vorbit au mai existat si pauze foarte mari în care nu am vorbit. De cand a venit acum mi.a propus sa ma mut la el

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.01.2016 la 19:33, M1elena a spus:

Am nevoie de păreri pentru ca eu nu mai stiu ce sa cred.Am o relație care părea normala dar cred ca iubitul meu e gay.Am vazut ca se uita la filme cu gay si accesează situri cu homosexuali.Are lenjerie de femeie in dulapul lui.Ba mai mult imi cere sa il penetrez cu degetul si sa fiu sadica.El niciodata nu poate sa finalizeze actul sexual,si observ ca el nu are nevoie de relatii intime.L.am prins ca se uita la 4 dimineata la gay si se masturba nu imi venea sa cred.In pat dormim fiecare pe coltul lui nici nu ma atinge Atunci daca e homo de ce mai sta cu mine nu inteleg.tin sa precizez ca are 32 de ani nu mai este un copil.

 

La 04.02.2016 la 18:50, M1elena a spus:

Ce parere aveti despre oamenii care i-si cauta jumatatea in mediul online, pe diverse saituri de matrimoniale.Credeti ca sunt seriosi ?Sunt oameni cu diverse probleme?M-ar interesa parerea voastra in, detaliu.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa faci o revizie serioasa.Nu te judec dar e clar ca nu alegi ceea ce trebuie. Incearca sa te desparti si de asta. Ca nu ai viitor cu el. Si incearca sa vezi ce fel de om e inainte sa te cuplezi cu el. Ca uite asa, ai surprize neplacute.

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×