Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

caut un film SF sau ceva ca lord of the rings

SF sa fie cu extraterestri sau demoni sau zeii

sau ceva horror cu vampiri

sau ceva teen comedy

 

astept sa vad ce filme vazute de voi imi recomandatzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SF-The Invasion cu Nicole Kidman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu,in cinematografe doar.

Un virus ce afecteaza intreaga SUA,afecteaza oamenii prin faptul ca ei raman aceeasi dar isi pierd sentimentele,singurul scop al lor fiind infectarea a cat mai multi,singura cale de a nu te transforma e sa nu adormi niciodata.

Sa te uiti ca e chiar fain.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Caut si eu un film... e vorba despre un tanar care se indragosteste de o fata care are probleme cu memoria. In sensul ca petrec toata ziua impreuna iar a doua zi dimineata ea nu-si mai aminteste de el. Si istoria se repeta in fiecare zi. Tipul incearca sa-i aminteasca si pt asta se apuca sa faca poze sa filmeze timpul care il petrec impreuna. Cred ca e o comedie romantica si nu a aparut de mult timp pe cinema. L-a vazut cineva? Imi poate spune cum se numeste? Eventual unde il pot gasi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna. Caut si eu un film... e vorba despre un tanar care se indragosteste de o fata care are probleme cu memoria. In sensul ca petrec toata ziua impreuna iar a doua zi dimineata ea nu-si mai aminteste de el. Si istoria se repeta in fiecare zi. Tipul incearca sa-i aminteasca si pt asta se apuca sa faca poze sa filmeze timpul care il petrec impreuna. Cred ca e o comedie romantica si nu a aparut de mult timp pe cinema. L-a vazut cineva? Imi poate spune cum se numeste? Eventual unde il pot gasi?

 

50 First Dates

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×