Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut !!!

caut si eu un film gen "A walk to remember"!!!!!

este vb desprte un baiat de bani care la absolvire pt ca parinti nu au putut veni primeste o mana!!!

seara iese di campus cu masina si se intrece cu un ocalnic,distrugand restaurantul unei familii!!!

ca pedeapsa tre sa ajute la construirea restaurantului, indragostindu-se de fca familei respective!!!!

toate bune si frumoase pana aflaca fata era bolnava!!!

de aici drama!!

 

PLEASE help ME!!!!!

 

Filmul se numeste Here on earth (Raiul pe pamant) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dear,info despre film se gasesc daca googaluiesti.Vreau sa aflu de unde si daca se poate descarca de pe net.Asta-i filmul,si vezi-l de vrei.E cu barbati nesimtiti si misogini. :roll: Uite iconul tau preferat si

si mai multa iubire

da ,il poti descarca de pe net..eu l-am luat si o sa ma uit la el ..... da-mi un pm si o sa iti spun cum sa il gasesti si sa il descarci..... :P scuza-ma ca am raspuns cu intirziere ......astept raspunsul

multa iubire

Editat de the listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut odata un film cu o fata de presedinte cv de genu :| si park trebuia sa se casatoreasca si tatal ei o pus niste agenti sa o pazeasca si ea s-a indragostit de unul dintre agenti :| apoi ei se iubesc in ascuns... etc stie cineva numele filmului? :-s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut odata un film cu o fata de presedinte cv de genu :| si park trebuia sa se casatoreasca si tatal ei o pus niste agenti sa o pazeasca si ea s-a indragostit de unul dintre agenti :| apoi ei se iubesc in ascuns... etc stie cineva numele filmului? :-s

 

Sunt mai multe filme cu subiectul asta. Poate fi Chasing Liberty ( Fiica Presedintelui: http://www.imdb.com/title/tt0360139/ ) cu Mandy Moore sau First Daughter ( Fiica Presedintelui: http://www.imdb.com/title/tt0361620/ ) cu Katie Holmes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era mai demult pe TVR 1 un serial care era mai mult telenovela sau soap-opera se difuza cam intre 16 si 19 nu mai stiu exact ora si era cu o vrajitoare Thabita. Cum se numeste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×