Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut.

 

:) Caut si eu un film(e o comedie in spaniola si l-am vazut pe HBO mai demult si parca se chema Lolita-sau cel putin asa o chema pe eroina) .... actiunea se petrece intr-un satuc vai steaua lui din Spania......... si acolo este o tipa (putin supraponderala) care se culca cu diversi barbati(suparati pe viata) pt a le face un bine (nu le ia bani niciodata)...... dupa ce se culca cu mai toti barbati din sat ,acestia incep sa se apuce de munca :varuiesc copaci , matura strazile, repara casele .... ce mai satucul lor renaste ... ba chiar bani sunt donati pt a se construi o biserica noua.

 

Nu e un film XXL :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut............!!!

caut si eu un film drama romantica!!

este genul lui "A walk to remember" dar actiunea se petrece intre un baiat de bani gata plecat la facultate, care la absolvire,pt ca parinti nu pot veni, primeste o masina!!!!

seara se furiseaza afara din complex cu masina, se da la intrecere cu un satean si intra cu masina in restaurantul unei familii...............

de aici va dati seama!!!!

Mersi mult

 

hehe... sper sa nu ma insel. e tare vechiul filmul asta. l-am vazut prima data pe video inainte de 89 :) e cu richard gere. dar mai mult nu stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut !!!

caut si eu un film gen "A walk to remember"!!!!!

este vb desprte un baiat de bani care la absolvire pt ca parinti nu au putut veni primeste o mana!!!

seara iese di campus cu masina si se intrece cu un ocalnic,distrugand restaurantul unei familii!!!

ca pedeapsa tre sa ajute la construirea restaurantului, indragostindu-se de fca familei respective!!!!

toate bune si frumoase pana aflaca fata era bolnava!!!

de aici drama!!

 

PLEASE help ME!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este o poveste de dragoste dintre un viorist si o pianista, vioristul ete boiatul ce a fost parasit de taica-sau inca in timpul graviditatii.

 

Se zice violonist. :crazy:

 

Salut.

 

:yahoo: Caut si eu un film(e o comedie in spaniola si l-am vazut pe HBO mai demult si parca se chema Lolita-sau cel putin asa o chema pe eroina) .... actiunea se petrece intr-un satuc vai steaua lui din Spania......... si acolo este o tipa (putin supraponderala) care se culca cu diversi barbati(suparati pe viata) pt a le face un bine (nu le ia bani niciodata)...... dupa ce se culca cu mai toti barbati din sat ,acestia incep sa se apuce de munca :varuiesc copaci , matura strazile, repara casele .... ce mai satucul lor renaste ... ba chiar bani sunt donati pt a se construi o biserica noua.

 

Nu e un film XXL :o:

 

Titlul original este Sexo por compasion (Compassionate Sex / Sex out of compassion). :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×