Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

BUNA CAUT SI EU UN FILM MUZICAL ESTE VECHI SI TOT CE IMI ADUC AMINTE ESTE CA ERA UN BAIAT CARE ESTE LA PUSCARIE SI LA GEAMUL LUI VINE PRIETENA LUI CU PRIETENI SI PARINTI TOTI CANTA SI EL CAND INCEPE SA CANTE II CURGE O LACRIMA PE OBRAZ CAM ATAT STIU DAR VREA NEAPARAT SA L GASESC.DACA STITI CEVA VA ROG SA MI SPUNE TI :spiteful:

:flowers:

 

este vb despre crybaby, un film cu johnny depp...are el o frizura desueta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un film pe Hbo acum ceva timp, anul trecut cred si nu-mi aduc aminte titlul (era un film horror cred). Era vorba de un sat izolat de lume si locuitorii nu aveau voie sa plece din sat. Si bantuia pe acolo prin padure o creatura, si de frica ei nu pleca nimeni. De fapt era unul din sat deghizat, si costumul era rosu si avea un cap naspa. Si o fata oarba a fost trimisa in oras sa aduca niste medicamente pt cineva. Si creatura o urmarea pe fata, dar fata a reusit sa scape deoarece creatura a picat intr-o groapa, de fapt fata a pacalit-o. :jester: . , ceva de genul asta, nu-mi aduc aminte mai multe detalii acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu un film pe care lam vazut mai demult. este vorba de niste razboinici chinezi din doua sate care ajung sa se lupte intre ei prin paduri. au fost special crescuti pentru a se lupta si au niste capacitati mai speciale fiecare. stiu ca una are corpul plin de otravuri si daca saruta pe cineva il omoara,alta are o privire care ucide,unul este un fel de maestru batran de cateva sute de ani,unul cand lupta are niste prelungiri ca niste fire de par din maini. mai sunt dar nuit tin pe toti minte.actorii principali care sunt din sate diferite trebuie sa lupte intre ei dar sunt indragostiti. sper sa ma poata ajuta cineva :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gothik_angel, cred ca erau japonezi...l-am vazut si eu, din pacate nu am retinut titlul. Ai vazut Dororo? E in genul lui, poate te mai consoleaza....

 

 

Ei , si acum pentru mine...in copilarie am vazut un film (nu lili marlene) in care unei fete i se canta ceva care avea ca refren heil lili, heil lili, heil lo....ceva de genul....mi se pare ca baiatul era marionetist la un teatru ambulant de papusi si asa face cunostinta cu ea...una dintre papusi discuta cu ea...Are cineva vreo idee?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caut si eu un film pe care lam vazut mai demult. este vorba de niste razboinici chinezi din doua sate care ajung sa se lupte intre ei prin paduri. au fost special crescuti pentru a se lupta si au niste capacitati mai speciale fiecare. stiu ca una are corpul plin de otravuri si daca saruta pe cineva il omoara,alta are o privire care ucide,unul este un fel de maestru batran de cateva sute de ani,unul cand lupta are niste prelungiri ca niste fire de par din maini. mai sunt dar nuit tin pe toti minte.actorii principali care sunt din sate diferite trebuie sa lupte intre ei dar sunt indragostiti. sper sa ma poata ajuta cineva :aranjare:

 

Se numeste Shinobi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caut un film si nu ii stiu nici titlul sau numele unuia dintre actori. Povestea ii urmatoarea, o familie de afroamericani, mama tata fiu(6-7ani), traiesc in saracie, sotia lucreaza mult, tatal e vanzator de scanere medicale trebuie sa vanda 2 ca sa plateasca facturile, sotia il paraseste si ii lasa la sot copilul, sunt evacuati afara din casa, si ajung in strada unde dorm pe la homeless shelter, pana la urma el participa la un curs si devine broker, pentru asta trebuie sa sacrifice unele lucruri, doneaza sange pentru bani etc.. stie careva numele filmului ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×