Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ea a vrut relatie cu disperare si se agata de ideea de iubire din capul ei dar nu isi da seama ca tipul asta nu e ca in scenariul din capul ei. Isi da seama doar la 4 dimineata cand omul are chef de distractie. 

Editat de Maeve.
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El considera ca eu nu îl plac daca refuz sa fac sex cu el la 4 dimineata deoarece vreau sa dorm.  Faptul ca el nu ma refuzat cand eu am avut chef si eu da, rezultatu a fost o discutie aprinsa în toiul noptii si nu înteleg reactia exagerata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

El considera ca eu nu îl plac daca refuz sa fac sex cu el la 4 dimineata deoarece vreau sa dorm.  Faptul ca el nu ma refuzat cand eu am avut chef si eu da, rezultatu a fost o discutie aprinsa în toiul noptii si nu înteleg reactia exagerata.

Cum sa nu intelegi? E genul ala care considera ca femeia nu are dreptul sa zica nu. Sau nu ai inteles ca omul are chef de sex mai mult decat tine? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, M1elena a spus:

El considera ca eu nu îl plac daca refuz sa fac sex cu el la 4 dimineata deoarece vreau sa dorm. 

Si care  e problema daca il lasai sa-si faca treburile iar tu dormeai? Cum zice ardeleanca atunci cand e obosita seara: "barbate, tu stii unde sunt toate, fa-ti treaba ca eu pic de somn!"

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine faceati si voi o excursie si v-ati fi sincronizat programul. Sa stea acasa cat esti tu la munca, e clar ca se plictiseste si bea. Si fiind in concediu, vrea si el sex. Nu conteaza daca tu muncesti peste zi. Aici tu ai gresit sa inviti pe cineva la tine acasa. Sa te ajute si el sa vada sexul ca rasplata neconditionata. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, observant a spus:

Si care  e problema daca il lasai sa-si faca treburile iar tu dormeai? Cum zice ardeleanca atunci cand e obosita seara: "barbate, tu stii unde sunt toate, fa-ti treaba ca eu pic de somn!"

Ce propui tu? Sa faca sex cu ea cand ea e adormita? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×