Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 17 minute, M1elena a spus:

Peste zi doarme, ca se pune la somn la 5-6 dimineata în fiecare zi.Cel putin eu credeam ca avem o relatie intima normala de 2-3 ori pe zi. Dar cand vad ca nu vrea sa stea cu mine inainte sa devina euforic nu mai am chef.Si numai seara are chef de baut cand eu vreau sa dorm. Cand mergem la cumparaturi nu exista sa nu cumpere 5-6 beri sa.I ajunga cateva zile.Ieri a baut, pentru azi si.a luat vin. Si eu consum, dar ocazional un pahar de vin nu în fiecare zi. Oricum cred ca exagereaza faptul ca si-a luat lucrurile si a plecat în alta camera,  deoarece nu am vrut sa am relatii intime cu el la 4 dimineta.

Du-te tu peste el, daca el nu vrea sa stea cu tine. Toarna-ti si tu din ce bea el, si uite asa se incinge conversatia. La cumparaturi zi-i sa=ti ia tie ceva ce iti place tie sa bei.

Tu ce faci toata ziua?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca s-ar putea ar' face sex si de 5 ori pe zi în fiecare zi, eu nu. Mai putin noaptea cand vreau sa dorm. In rest nu stiu ce îl nemultumeste si are atitudinea asta, daca nu am vrut ca eram obosita, ne despartim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Maeve. a spus:

Aha. Ok. La partea cu refuzul nu stiu ce sa zic. Eu, cand nu voiam sex cu unul,  ii ziceam pa. Adica nu ma implicam in relatie cu el. De ce sa mimezi o relatie cu unul in care esti incompatibila pe plan sexual? 

Daca nu vrea in anumite momente, nu inseamna ca sunt incompatibili. Eu cred ca ea singura isi creeaza la cutiuta aceste probleme cu alcoolul si ajunge la blocaje de astea. Ca ai vazut, spera la o relatie normala intima, de 2-3 ori pe zi, deci de vrut, il vrea, il atrage.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De exemplu, eu cu unul am terminat-o din doua motive: nu raspundea la telefon cand avea cate o problema si avea mai mult apetit sexual decat mine. Nu am continuat cu povesti de iubire si alte vrajeli. Treaba e practica. Pui pe hartie avantaje dezavantaje, faci calcul si iei o decizie. Nu e cazul sa ne agatam de fantezii. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, M1elena a spus:

Cel putin eu credeam ca avem o relatie intima normala de 2-3 ori pe zi.

 

Acum 1 minut, M1elena a spus:

Daca s-ar putea ar' face sex si de 5 ori pe zi în fiecare zi, eu n

Pai, ori? ori?

Tu ce faci toata ziua?

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Enki a spus:

Daca nu vrea in anumite momente, nu inseamna ca sunt incompatibili. Eu cred ca ea singura isi creeaza la cutiuta aceste probleme cu alcoolul si ajunge la blocaje de astea. Ca ai vazut, spera la o relatie normala intima, de 2-3 ori pe zi, deci de vrut, il vrea, il atrage.

Pai daca el are apetit mai mult decat ea, tot incompatibilitate e. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca el nu poate face sex fara afrozidiac, tot incompatibilitate e. Ca ei nu ii plac afrozidiacele, in acest caz, alcoolul. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca el vrea sex numa cu alcool si dupa 1 noaptea iar ea vrea sex la ora 22 fara alcool, tot incompatibilitate sexuala e. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×