Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

El vrea sa stau cu el noaptea sa ma uit la filme si altele, degeaba daca nu este cand vrea el. Sunt ca un zombi de obosita.Aseara la 4 dimineata striga prin casa ca s-a terminat sa iea din camera lui ca eu vin la el cand am nevoie, dar nu este asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Lucia N a spus:

Ce anume-ti place la el?! Sau/ poate ca esti in relatie cu el doar fiindca are BMW, VOLVO, Mercedes...!

Eu cred ca nici nu sunt compatibili sexual, dar astea sunt doar presupuneri. Cand o tipa incepe '' l-am luat de iubit pentru ca ma ajuta'' nu l-a luat pt ca avea o atractie magnetica fata de el. Cunosc un fost cuplu, o ajuta la cumparaturi, ii platea facturile si seara bea si el cate ceva. Daca e euforic chiar in fiecare seara, adica are nevoie de bautura ca sa faca sex, nici asta nu e semn bun. Eu raman la parerea mea. Astia sunt diferiti unul fata de altul. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, M1elena a spus:

El vrea sa stau cu el noaptea sa ma uit la filme si altele, degeaba daca nu este cand vrea el. Sunt ca un zombi de obosita.Aseara la 4 dimineata striga prin casa ca s-a terminat sa iea din camera lui ca eu vin la el cand am nevoie, dar nu este asa.

E casa ta. Da l naibii! Nu vrei sa faci sex cu el, nu iti place ca bea si l-ai luat doar ca ajutor, eu zic ca nu e relatie adevarata. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, M1elena a spus:

El vrea sa stau cu el noaptea sa ma uit la filme si altele, degeaba daca nu este cand vrea el. Sunt ca un zombi de obosita.Aseara la 4 dimineata striga prin casa ca s-a terminat sa iea din camera lui ca eu vin la el cand am nevoie, dar nu este asa.

Inseamna ca peste zi nu isi consuma energia suficient si eficient. Tu ce faci ziua?

Daca deja omu are camera lui... e clar.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil a ajutat-o cu bani, a investit ceva material la ea in casa ( facturi, casa) iar acum vine si el sa se relaxeze cu alcool si sex in concediu. Cand relatiile incep in co-dependenta, incepe '' distractia''. De asta el emite pretentii acum si ea nu il da afara. Ea probabil si-a dat seama ca nu ii place de el. Nu ii stia tabieturile. Orice ar face el, oricum o enerveaza. El e plictisit si bea ca sa para mai interesant, ea ar vrea unul mai putin energic si mai cuminte. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfat pe viitor: niciodata sa nu te cuplezi cand o duci prost cu banii sau cu unul mai bogat decat tine la momentul actual. Ah, si cand esti vulnerabila emotional. Iei decizii proaste. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peste zi doarme, ca se pune la somn la 5-6 dimineata în fiecare zi.Cel putin eu credeam ca avem o relatie intima normala de 2-3 ori pe zi. Dar cand vad ca nu vrea sa stea cu mine inainte sa devina euforic nu mai am chef.Si numai seara are chef de baut cand eu vreau sa dorm. Cand mergem la cumparaturi nu exista sa nu cumpere 5-6 beri sa.I ajunga cateva zile.Ieri a baut, pentru azi si.a luat vin. Si eu consum, dar ocazional un pahar de vin nu în fiecare zi. Oricum cred ca exagereaza faptul ca si-a luat lucrurile si a plecat în alta camera,  deoarece nu am vrut sa am relatii intime cu el la 4 dimineta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca s-a oferit sa plateasca cheltuielile cat sta la mine, asta nu înseamna ca eu trebuie sa fiu la dispozitia lui. Iar faptul ca el nu doarme în fiecare seara cred ca are ceva probleme. 

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, M1elena a spus:

.Am început o relatie cu un barbat

Ce fel de relatie mai exact?

Ca din ce zici tu pe aici e clar ca nu e iubire sau indragosteala.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×