Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, M1elena a spus:

Daca s-a oferit sa plateasca cheltuielile cat sta la mine, asta nu înseamna ca eu trebuie sa fiu la dispozitia lui.

Asta e in mintea ta. In mintea lui vreau sex cat platesc intretinerea. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sorry fata. Mai bine lucrai undeva ca zilier sau tura dubla pe undeva decat sa iti iei unul din asta. Pe bune. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu va mai luati iubiti din astia de pe internet cu oferte irezistibile. E ca la cumparaturile online. Una e pe site, altceva iti vine la usa. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa îl ranesc mai mult decat am facut-o, deoarece el face totul ca sa îmi demonstreze ca ma iubeste fara ca eu sa îi spun nimic. Dar simt ca exista o bariera între noi de cand am vazut ca consuma alcool. 

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Nu vreau sa îl ranesc mai mult decat am facut-o, deoarece el face totul ca sa îmi demonstreze ca ma iubeste fara ca eu sa îi spun nimic. Dar simt ca exista o bariera între noi de cand am vazut ca consuma alcool. 

Cum iti demonstreaza ca te iubeste sau ce gesturi percepi tu ca acte de iubire? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte atent cu mine si la nevoile mele. Dar cand nu vreau sa facem sex, are o atitudine foarte exagerata ca si acum cand mi-a spus ca nu mai vrea sa auda de mine, si s.a baricadat în camera sa nu cumva sa intru peste el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha. Ok. La partea cu refuzul nu stiu ce sa zic. Eu, cand nu voiam sex cu unul,  ii ziceam pa. Adica nu ma implicam in relatie cu el. De ce sa mimezi o relatie cu unul in care esti incompatibila pe plan sexual? 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×