Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce e dus mai bine e sa fie dus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce e dus mai bine e sa fie dus

 

asta da, dar cand vezi ca in fiecare zi descoperi ceva nou ce iti place la persoana respectiva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta da, dar cand vezi ca in fiecare zi descoperi ceva nou ce iti place la persoana respectiva?

 

eu ma refer ca nu mai are nici un contact cu tine personal ..... ca analizezi tu de departe asta e alta poveste ..... eu nu m as mai ruga de nimeni sa fie cu mine ... cine vrea bine , cine nu sanatate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ma refer ca nu mai are nici un contact cu tine personal ..... ca analizezi tu de departe asta e alta poveste ..... eu nu m as mai ruga de nimeni sa fie cu mine ... cine vrea bine , cine nu sanatate

tu esti mai smechera :resent:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ma refer ca nu mai are nici un contact cu tine personal ..... ca analizezi tu de departe asta e alta poveste ..... eu nu m as mai ruga de nimeni sa fie cu mine ... cine vrea bine , cine nu sanatate

 

nu te rogi mai,dar decat sa iti para rau ca nu ai incercat,mai bine sa iti para rau pt ca ai incercat..nu? :o:

 

 

dragi fete... citesc una, citesc doua, ma citesc pe mine si-mi aduc aminte de toate prostiile si nebuniile pe care le-am facut un ultimele luni tot din cauza unei obsesii... si ma apuca panica si disperarea de fiecare data cand imi aduc aminte de cate ceva si imi imaginez ca i-am distrus viata baiatului doar din dorinta de a-l proteja cum am perceput ca facea si el cu mine :doh: :roll:

 

HAI SA FACEM UN CLUB AL FETELOR CARE AU TERMINAT O RELATIE!

si poate ne punem mintile la contributie sa inventam un aparat care sa ne stearga total sentimentele despre ei. nu amintirile, doar emotiile. nenorocitele de emotii... alea care te fac sa te pierzi cand il vezi in preajma si stii ca intre voi e o bariera de comunicare.

 

unii se intorc, altii nu se mai intorc... cert e ca in ziua de azi cu atatea medii de comunicare cu siguranta o sa va reintalniti...

 

pana la urma ce cautam intr-o relatie??? protectie, sustinere, intelepciune, cunostinte?? pai astea am putea sa le obtinem si singure. in principiu cautam ceea ce ne lipseste. daca reusim sa integram in personalitatea noastra aceste trasaturi, nu ne-ar mai lipsi nimic. si astfel legatura care se va forma intre un barbat si o femeie va fi la un alt nivel spiritual si vor ajunge sa se inteleaga si sa le fie suficient doar din priviri.

 

e greu sa umpli golul, dar se poate... tocmai pentru ca m-a durut enorm de mult ultima "despartire" m-am apucat de studiu... yoga, reiki, astrologie etc. si am inceput sa asimilez ceea ce imi lipsea, ceea ce imi placea / adoram la el.

 

imi vine sa ma apuc singura de masinaria aia ca ma apuca disperarea cand vad cate fete / femei sufera din cauza asta. da, si eu sper ca se va intoarce la mine, ca asta e iluzia care ma tine in viata. dar sunt totusi constienta ca fiecare alta persoana pe care o intalnesc ar putea fi acel EL.

 

bine zici "asta e iluzia care ma tine in viata. dar sunt totusi constienta ca fiecare alta persoana pe care o intalnesc ar putea fi acel EL." niciodata sa nu te astepti sa gasesti doua persoane care sa se asemene prin vorbe si prin comportament.fiecare are nevoile si trairile lui,fiecare pune pe "foie" ceea ce simte nu ce ai vrea tu..dar,ceea ce ai vrea tu sa primesti,ofera altora..ceea ce ai vrea tu sa auzi,spune-le altora..cum ai vrea tu sa fi tratata,trateaza pe altii si pe urma vei primi la randul tau ceea ce iti doresti.. :x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

,,Mai'' cred ca nu realizezi cum sta treaba prin cartiere

Daca iti place de o fata din ferentari si esti indragostit de ea esti blestemat pe viata pentru ca fata aia nu o sa dea nici un ban pe tine pentru ca acum e la moda numai fite si printese si manele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,,Mai'' cred ca nu realizezi cum sta treaba prin cartiere

Daca iti place de o fata din ferentari si esti indragostit de ea esti blestemat pe viata pentru ca fata aia nu o sa dea nici un ban pe tine pentru ca acum e la moda numai fite si printese si manele

 

 

Asai deceivedC...in ziua de astazi lumea o cam luat-o pe coaja cu moda asta si iubire cam tine de bani..nu ai bani..esti outside :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa te faci preot ca meserie pe viitor?

Daca da atunci eu ma fac gropar tu zici acolo bla bla si yo ii ingrop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrei sa te faci preot ca meserie pe viitor?

Daca da atunci eu ma fac gropar tu zici acolo bla bla si yo ii ingrop

 

 

Nu ma fac preot..trec direct la calugarie...merg cu oile pe munte si ma rog...mai bag o muzica buna ceva, cand ma plictisesc...daca vrei vii si tu..iti fac programare :lol2:

Editat de NeXuS-Warrior of Thruth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,,Mai'' cred ca nu realizezi cum sta treaba prin cartiere

Daca iti place de o fata din ferentari si esti indragostit de ea esti blestemat pe viata pentru ca fata aia nu o sa dea nici un ban pe tine pentru ca acum e la moda numai fite si printese si manele

 

hai sa fim seriosi.cine se indragosteste de o fata din ferentari? nu sunt ataea fetetre sa iti ice cu tronc o fata de etnie rroma? si nu doar bucurestiul e pe harta pt cultura ta generala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×