Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu daca ai o sa ai loc, va trebui sa stai la rand poate vor sa-l bantuie si altele

:roll: saracul,deja incep sa-l compatimesc ;) atunci las omu sa-si gaseasca fericirea.pentru ce sa ma mai stresez sa se intoarca la mine?chiar nu inteleg fetele astea.daca ti-a zis clar si raspicat ca nu mai vrea ce poti sa-i mai faci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Opa azi vad ca numai ai starea de ieri o tii in zambete de emoticoane si rofl...

Starea tot o am,dar azi o tin ascunsa in suflet si incerc sa mai zambesc :roll: sa nu ma mai plang ca plictisesc lumea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa faci un barbat sa se intoarca la tine(sau invers) prin vraji

Asta deja e cu buhuhu...care recurge la asa metoda cred ca are ceva probleme la rotita :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buhuhu..ah?

 

 

 

da merge..da cine vrea sa-si vanda sufletul Diavolului..pentru niste vraji...ca sa incerce sa-l aduca pe cineva inapoi :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OFF: Mergi la Mama Omida, manca-ti-as! Dezleaga cununii, scoate argintul viu si aduce fericire in pat! Cat mai multi puradei, si daca se murdaresc, facem altii! :yahoo:

 

ON: Sunt de acord ca trebuie sa incerci sa gasesti pe cineva care sa se uite la tine ca la un soare... cineva care sa te iubeasca asa cum iti doresti. Daca nu poate, nu ai cum sa-l schimbi...pur si simplu nu sunteti facuti sa fiti impreuna... Mi-a luat mult sa inteleg asta, pentru ca m-am impotrivit cat am putut acestei idei, dar e adevarul... Risipa de timp si sentimente...

Editat de Malkia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×