Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mergi la "mama omida"! :roll:

 

 

aia iti baga demonii in casa...nu mere treaba...trebuie sa ne gandim bine :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 22 de ani! Am avut o relatie care a durat mai bine de 4 ani, o relatie frumoasa cu bune si rele. Eram destul de rea caci nu stiam ca il iubesc asa de mult, dar nu am gresit numai eu. Acum mai bine de doua luni ne-am certat dintr-o prostie. El a fost cu altcineva, eu la fel, dar nimic serios. Mi-am dat seama ca am nevoie de el si ca e cea mai importanta persoana pentru mine! Asa ca am incercat sa il aduc inapoi, dar nu ma vrea. Nu imi spune ca nu mai simte nimic pentru mine, se poarta frumos, dar spune ca simte ca nu are pentru ce sa se intoarca inapoi. Ce sa fac? Nu mai pot sta fara el, am nevoie de el si il iubesc mult de tot! Credeti ca indiferenta ar fi o solutie sau sa mai incerc sa ii arat ceea ce simt? Mi-e frica sa nu il sufoc, nu stiu ce sa ma fac!!!

 

chiar daca se intoarce nu va mai fi la fel!forget it!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haide ma de unde atata tragedie,cauta altul si totul merge inainte,nu stagneaza timpul pentru unul sau altul

Editat de maksim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haide ma de unde atata tragedie,cauta altul si totul merge inainte,nu stagneaza timpul pentru unul sau altul

 

asa-i...ca de obicei max optimismul in persoana!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa-i...ca de obicei max optimismul in persoana!

pai decat sa stau si sa plang dupa cineva care si-a batut joc de mine......... lumea-i mare baieti si fete-s multe,nu trebuie sa te pierzi in sentimente

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar umbre si naluci...nu inteleg ce vor sa defapt si de drept...

fii mai explicit,zii si pentru intelectu' meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu traiesc virtual deci sunt inconjurat de falsuri umbre si naluci si toti aceia care spera sa scape de singuratate prin intermediul calculatorului mai rau si-o adancesc

pai daca tu ne vezi asa,eu spre exemplu nu am probleme de singuratate calculatorul este doar o fereastra spre lume

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×