Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E pe harta ce vreau eu pentru cultura ta generala

 

ma refeream ca nu doar bucurestiul e pe harta roaniei..mai sunt si alte judete care la randul lor de impart in localitati etc. nu iti predau acum geografie,ai avut timp sa o inveti si singur :spiteful: dar mai uitate si in jur :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa fim seriosi.cine se indragosteste de o fata din ferentari? nu sunt ataea fetetre sa iti ice cu tronc o fata de etnie rroma? si nu doar bucurestiul e pe harta pt cultura ta generala..

Oricine are dreptul la iubire,nu?chiar daca e o fata din ferentari sau orice alt cartier...nu cred ca in iubire mai e loc de rasism si sunt destule exemple in acest sens.dar mai depinde si de aspiratiile fiecaruia.si cred ca oricine mai poate iesi "din cartier",nu trebuie sa fii legat acolo si sa te indragostesti de o fata/baiat din aceeasi zona.nici la tara nu se mai poarta asta,asa ca mai ales in orase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca e sa o luam asa exista si Asia si Africa

 

Hmm.. atunci.. nu te mai strofoca. Gandeste ca "jumatatea" aia a ta.. nu exista si da-ti pace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E mai bine fara indiferent ce spune lumea

Pentru tine poate.fiecaruia ii e mai bine cu ce-i place,nu?n-avem de unde sa stim cum le este bine tuturor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×