Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oare?

e posibil ca la barbati sa functioneze altfel... decat in cazul nostru... ce zici fluturel??

sau depinde de barbat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare?

 

ok ... hai la o analiza pe text

 

Am 22 de ani! (eu zic ca ai 21, faci 22 in vara).Am avut o relatie care a durat mai bine de 4 ani, o relatie frumoasa cu bune si rele. Eram destul de rea (i-am dat posibilitatea sa fie mai buna, Stii prea bine ca doar exersand ajungi la perfectiune. Si 3/zi ... sa zicem ca ar fi ok. Nu poti sa fii gheisa peste noapte)caci nu stiam ca il iubesc asa de mult, dar nu am gresit numai eu. Acum mai bine de doua luni ne-am certat dintr-o prostie. El a fost cu altcineva, eu la fel, dar nimic serios. Mi-am dat seama ca am nevoie de el (iar se vede necesitatea a 3/zi)si ca e cea mai importanta persoana pentru mine! Asa ca am incercat sa il aduc inapoi, dar nu ma vrea. (poate actuala e mai buna... dar mde, oricum fosta are un ascendent in aceasta relatie).Nu imi spune ca nu mai simte nimic pentru mine, se poarta frumos, dar spune ca simte ca nu are pentru ce sa se intoarca inapoi. Ce sa fac? Nu mai pot sta fara el, am nevoie de el si il iubesc mult de tot! Credeti ca indiferenta ar fi o solutie sau sa mai incerc sa ii arat ceea ce simt? Mi-e frica sa nu il sufoc, nu stiu ce sa ma fac!!!
Editat de Fluturel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e posibil ca la barbati sa functioneze altfel... decat in cazul nostru... ce zici fluturel??

sau depinde de barbat

 

mdaaaaaaaaaaaa, barbatii astia suntniste masinarii foooooooooooooooooooare complicate ...

 

era o poza cu 2 butoane vs 33 ,,,sau mai multe .... nu sh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma cunoaste cineva? Nu stiu ce sa fac caci daca ne intalnim si ii vorbesc despre altceva e oki, dar daca ii aduc vorba de noi imi spune ca disperarea nu imi face bine!!!Nu sunt disperata si nu vreau sa il sufoc, dar am nevoie de el!!!Il iubesc mai mult decat orice pe lumea asta si cateodata simt ca nu mai pot!!!O sa il las in pace o perioada si apoi voi incerca din nou!!!Imi spune ca putem fi prieteni, ceea ce nu imi este deloc usor!!!Si ceea ce e si mai greu...avem aceeasi prieteni si daca ies este inevitabil sa nu ne intalnim!!!In plus, nu am nevoie de un alt barbat, ci de acesta, care a fost singurul din viata mea si sper ca va mai face parte vreodata din mine!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai fata, din ce spui tu e clar ca el nu mai vrea sa fie cu tine... Incepe sa te obisnuiesti cu ideea. Nu mai incerca, daca o sa vrea, o sa se intorca el. Daca a ajuns sa-ti spuna direct ca esti disperata, probabil ca l-ai disperat si pe el si asa nu il aduci inapoi.

parerea mea e sa mergi mai departe. E greu cu prietenii comuni, insa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Are 22 de ani, ce vrei. Are ea timp sa-si dea seama ca nu e numai ala.

Ah,

Mdeap, ce v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×