Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Parerea mea e ca n`are nici un rost sa te`mpaci...cam la fel am patit si eu...era o relatie de aproape 3 ani...

Ne`am certintr`o seara (am ramas despartiti 4 luni)...eu am inceput o alta relatie dupa vreo luna...(n`a durat decat 2 luni)...el,si`a facut de cap ici-colo...si ne`am impacat la un moment dat,dar stai linistita...impacarea a durat doar 1 luna si jumatate...

 

Problema e ca oricat ai incerca,oricat ai spune ca iubesti...mereu se v`a deschide subiectul asta...si se vor isca certuri...reprosuri... "cum ai putut sa fi cu ala/aia?","te`ai culcat cu ala/aia!","cine stie ce`ati facut impreuna!"...si porcarii d`astea...imagini care o sa va vina in minte amandorura si n`o sa rezistati mult...

 

Ai sa treci peste...eu vreo 2 saptamani am stat in pat...fara puteri...spuneam ca nu mai vreau sa traiesc fara el...ca nu vreau pe nimeni altcineva decat pe el...ca mai bine mor...nu vroiam sa mananc...plangeam pana nici lacrimi nu mai aveam...si uite ca au trecut 10 luni de cand ne`am despartit definitiv...si sunt bine merci cu altcineva de 3 luni! :spiteful:

Curaj,asta nu`i o problema mai ales la 22 de ani,tot atata aveam si eu anul trecut cand m`am despartit de my ex. :senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 22 de ani! Am avut o relatie care a durat mai bine de 4 ani, o relatie frumoasa cu bune si rele. Eram destul de rea caci nu stiam ca il iubesc asa de mult, dar nu am gresit numai eu. Acum mai bine de doua luni ne-am certat dintr-o prostie. El a fost cu altcineva, eu la fel, dar nimic serios. Mi-am dat seama ca am nevoie de el si ca e cea mai importanta persoana pentru mine! Asa ca am incercat sa il aduc inapoi, dar nu ma vrea. Nu imi spune ca nu mai simte nimic pentru mine, se poarta frumos, dar spune ca simte ca nu are pentru ce sa se intoarca inapoi. Ce sa fac? Nu mai pot sta fara el, am nevoie de el si il iubesc mult de tot! Credeti ca indiferenta ar fi o solutie sau sa mai incerc sa ii arat ceea ce simt? Mi-e frica sa nu il sufoc, nu stiu ce sa ma fac!!!

 

FII FERICITA!! zii merci ca nu te-a lasat cu doi, trei copii de crescut, dupa cat se vede individul asta asa ar fi facut. Te va lasa cand ti-e lumea mai gri. Sunt altele si in situatia descrisa de mine mai sus si nu se plang, ba zic ca bine ca au scapat de un bou. Fruntea sus, ai viata inainte si acum ai grija pe cine alegi si in cine investesti. Ce te pot sfatui, chiar de te casatoresti sa nu faci copii pana esti sigura ca e cel care te merita si merita sa ai copii cu el. Profita de tineretesi traieste-ti viata...Ce era daca la tinerete aveam intelepciunea de acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×