Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

OZN

Postări Recomandate

:cheer:

doar nu vrei sa spui ca alea erau ozn-uri. :P

 

eu nu vreau sa spun nimic. eu doar postez niste imagini. :P vrei tu sa spui ceva? :P ai dovezi pro sau contra? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu vreau sa spun nimic. eu doar postez niste imagini. :P vrei tu sa spui ceva? :cheer: ai dovezi pro sau contra? :cheer:

 

daca spun pro,ma leaga si ma duc undeva :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ce legatura exista intre scena rastignirii si luceferi? :cheer:

o varianta, cei 2 arhangheli care-l vegheaza, simbolizati prin 2 luceferi. Alta varianta - dualitatea omului trup si spirit (in concordanta cu natura lui Hristos);

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma deci nu radeti... ok? e doar o idee ( poate tampita ... poate nu) pai daca ozn-urile apar in religie si picturi de astea "sfinte" iisus de ce n ar fi fost un extraterestru care realiza acele "minuni" cu ajutorul bioterapiei pt ca in toate filmele sf sau ma rog... alienii au puteri de astea de vindecare ... etc .... si can l au rastignit pe hristos (alienu) faza cu ceru s a ntunecat mortii au inviat etc ar fi fost... sa zicem... o "invazie" extraterestra" ... veneau astia mici si suparati sa bata omenirea ca le au rastignit sefu... sau fiu sefului... sau ceva de genu... ma nush pare o tampenie... dar daca? adica sa crezi ca suntem singurele fiinte din univers e o tampenie... tre sa fii prea incuiat sa sustii asa ceva... adica... wtf? ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si nasterea lu iisus ar fi fost defapt inseminare artificiala...ca na.. sa crezi ca a ramas asa gravida din senin nu zic ca e foarte rational...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si nasterea lu iisus ar fi fost defapt inseminare artificiala...ca na.. sa crezi ca a ramas asa gravida din senin nu zic ca e foarte rational...

 

ai dreptate... daca stam sa ne gandim asa :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricate pareri pro exista poate sa vina cineva cu o parere contra.Daca am fost vizitati nu putem sa stim , dar daca e adevarat ca vin pe aici atunci ,intr-o raita de asta sa ne astupe gaurile din stratul de ozon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricate pareri pro exista poate sa vina cineva cu o parere contra.Daca am fost vizitati nu putem sa stim , dar daca e adevarat ca vin pe aici atunci ,intr-o raita de asta sa ne astupe gaurile din stratul de ozon.

Prima dată să ne astupe găurile din şosele. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×