Sari la conținut
Forum Roportal
dragos36

Am 23 de ani si inca nu am avut prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De Craciun nu te-ai dus la colindat si de Revelion ce ai facut???   

 

In Mall-uri era plin de lume la cumparaturi, macar la cascat gura trebuia sa mergi, ai rata iar niste ocazii sa te freci macar la umeri cu potentiale prietene.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La FB e altfel ca lumea pune la poze si texte clare cate vrea.   Pe aici in ultimii cativa ani, daca am vazut o postare.

Cei care activeaza pe aici, din cate inteleg, nu pentru asa ceva intra pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De Craciun nu te-ai dus la colindat si de Revelion ce ai facut???   

 

In Mall-uri era plin de lume la cumparaturi, macar la cascat gura trebuia sa mergi, ai rata iar niste ocazii sa te freci macar la umeri cu potentiale prietene.

 

Imi lipseste curajul sa vorbesc cu fetele. De fapt imi lipseste curajul la multe lucruri. Si probabil ca o sa o dau in bara si la converstie :(.

 

In lipsa experientei de viata imi trebuie un indrumar. :secret:

Editat de dragos36

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caută să te împrietenești cu fetele/femeile care îți plac şi când ieșiți nu pleca cu mentalitatea că trebuie să aveți o relație. Scopul întâlnirii este să vă simțiți bine și să ieșiți şi altă dată. Astfel se creează o conexiune între voi şi îți vei invinge timiditatea.

 

Ideea este să o lași pe ea să vorbească cât mai mult, dar reține ceea ce spune şi uită-te în ochii ei ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×