Sari la conținut
Forum Roportal
dragos36

Am 23 de ani si inca nu am avut prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In lipsa experientei de viata imi trebuie un indrumar. :secret:

Asta e una din acele teme la care nu m-as fi gandit vre-odata, ca in secolul asta al vitezei, femeile se ofera pe Inter-Net si peste tot, dar tu te uiti in partea cealalta mereu sau cum se intampla, n-am idee.   Da' nu's femei care pun in legatura cu o alta naiva, aranjatoare de nunti ca la musulmani???   Acolo parintii fac rost de mireasa si el doar face treaba dupa nunta, nu-i nevoie de nici o comunicare, discutie, nici numele ei nu trebuie sa stie ca raspunde pe numele de "nevasata" mereu daca e chemata.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e una din acele teme la care nu m-as fi gandit vre-odata, ca in secolul asta al vitezei, femeile se ofera pe Inter-Net si peste tot, dar tu te uiti in partea cealalta mereu sau cum se intampla, n-am idee.   Da' nu's femei care pun in legatura cu o alta naiva, aranjatoare de nunti ca la musulmani???   Acolo parintii fac rost de mireasa si el doar face treaba dupa nunta, nu-i nevoie de nici o comunicare, discutie, nici numele ei nu trebuie sa stie ca raspunde pe numele de "nevasata" mereu daca e chemata.  

 

Te referi la curve? Numai curvele, nasoalele si ratatele cauta pentru ca cele bune de ceva au pe cineva/sunt casatorite, etc. Iar eu nu voi umbla in vecii vecilor cu rable sau parlite din astea. Or mai fi si femei normale dezamagite de un drogat/betiv/curvar insa nu pentru mult timp.

La musulmani nici nu mai conteaza, alea sunt toate de prasila si pentru inmultire.

Editat de dragos36

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce esti asa prostanac? si "de prasila" si "pentru inmultire"? Oau. Oau, limba romana.

 

Tu nici cu o ratata sau urata nu esti in stare sa vorbesti, hello? :lol:

 

De ce continui sa faci liste cu cine nu vei umbla, "in vecii vecilor"? E irelevant. Incearca sa gasesti macar UNA cu care te-ai baga in seama si care nu ti-ar da cu flit sau care te-ar baga ea pe tine in seama.

Editat de Robespierre
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×