Sari la conținut
Forum Roportal
dragos36

Am 23 de ani si inca nu am avut prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aseara am inventat respingerea asiaticelor.

Mai e ceva ce nu ai inventat astfel incat sa bpati apa in piua pe aici? Asta daca nu cumva de amuzi si tu pe seama noastra.

Mai ai sa inventezi sexul pe din afara si te-ai scos.

Ia ma de vezi cum fac altii, poate ma atinge moderarea cu duhul blandetii din cauza ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si crezi ca esti paria fiindca ai 23 de ani si n-ai avut o prietena? 

Crezi ca sensul vietii e sa-i imiti pe cei din jurul tau care-ti creeaza senzatia ca sunt impliniti?

Lumea e imensa si incercarea de-a fi mereu in rand cu ea inseamna...risipa - de energie si timp!  De ce nu muncesti ca sa te pui in rand... cu tine? :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-si   gaseasca    o   prietena    la    23   de    ani     e   spre   binele     lui,   nu  ca   sa-i   imite   pe    altii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-si   gaseasca    o   prietena    la    23   de    ani     e   spre   binele     lui,   nu  ca   sa-i   imite   pe    altii

Spre binele lui...ar fi sa-si gaseasca o prietena compatibila cu el, nu "o prietena".

In prezent, din anumite considerente - de el cunoscute - nu gaseste compatibilitatea si e mai bine sa nu..., daca el asa simte. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-si   gaseasca    o   prietena    la    23   de    ani     e   spre   binele     lui,   nu  ca   sa-i   imite   pe    altii

Ceva argumente? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si crezi ca esti paria fiindca ai 23 de ani si n-ai avut o prietena? 

Crezi ca sensul vietii e sa-i imiti pe cei din jurul tau care-ti creeaza senzatia ca sunt impliniti?

Lumea e imensa si incercarea de-a fi mereu in rand cu ea inseamna...risipa - de energie si timp!  De ce nu muncesti ca sa te pui in rand... cu tine? :)

 

Bati campii?

Am pierdut timpul 2 ani deja. Timpul trece iar eu regret ca nu am avut nici o prietena pana acum. Daca mai continui asa o sa ramana numai laturile si pocitaniile pe care nu le ia nimeni iar alea sunt excluse din start.

 

 

 

Am impresia ca te prepari de intrat in manastire la singuratici si mai e o sectie, unde nu vorbeste deloc   :haha:  femeie nu vezi nici pe icoane ... 

 

 

Mai bine ma duc la curve.

 

 

 

PS: Ce sa caut pe site-urile de matrimoniale? Femeile/fetele bune de ceva nu ajung la matrimoniale.

Editat de dragos36

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai continui asa o sa ramana numai laturile si pocitaniile pe care nu le ia nimeni iar alea sunt excluse din start.

 

Ce sa caut pe site-urile de matrimoniale? Femeile/fetele bune de ceva nu ajung la matrimoniale.

 

Pai si ce treaba ai tu cu femeile bune de ceva?!...

 

Nici tu nu esti luat, probabil te exclud pentru ca te considera laturi/pocitanie...

 

 

 

Mi-o fi facut cineva "de urat", vreun farmec sau alte treburi din astea?

 

Am impresia ca resping femeile desi nici nu am deschis gura, ori se uita la mine putin si merg mai departe ori altfel de chestii.

 

Plus ca de cateva ori cand as fi avut ocazia sa interesez pe vreuna ba nu m-am aranjat bine, ba ma simt nasol in ziua aia si o data nu am fost atent cand se uita una la mine in autobuz.

 

Uau, crezi si in farmece. Super tare.

 

Nu merge pe impresii! Afla ce e in neregula, cu tine, cu circumstantele, cu tintele tale. Zici ca arati bine. Poate ar fi cazul sa deschizi si gura.

 

Astea au fost singurele tale ocazii? Tare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×