Sari la conținut
Forum Roportal
dragos36

Am 23 de ani si inca nu am avut prietena

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si zici sa umblu prin alte tari dupa femei?

Poti face si asta insa spuneam sa ai experienta de viata si al altei tari.  Sa vezi problemele lor daca exista, cum se cunosc tinerii si din astea probleme sociale.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

5.Locuiesc in Bucuresti. Am competitie cu toti strainii care vin aici pentru romance si ma oftic cand mai vad cate un prost din asta cu vreuna pe strada. Pe de alta parte sunt multe plecate in afara iar o parte se stabilesc cu toti mamelucii/pizzerii/capsunarii.

Asadar ce ar trebui sa fac? 

:swoon: Initial am crezut ca locuiesti itr-un sat uitat de lume unde toata partea femeiasaca e formata dintr-o baba, o gravida si-o virgina si deaia e concurenta asa de mare cu "strainii prosti" si cu..., de pan-la 23...

Ce sa faci, du-te la curve daca nu reusesti altfel sa ii dai de cap! Dupa aia ii "dai 'nainte, (dar) cu tupeu". :dance2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-o fi facut cineva "de urat", vreun farmec sau alte treburi din astea? Am impresia ca resping femeile desi nici nu am deschis gura, ori se uita la mine putin si merg mai departe ori altfel de chestii.
Plus ca de cateva ori cand as fi avut ocazia sa interesez pe vreuna ba nu m-am aranjat bine, ba ma simt nasol in ziua aia si o data nu am fost atent cand se uita una la mine in autobuz.

Editat de dragos36

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era o vorba pe vremuri in Romania ... chiar pe targa sa te duca la urgenta si tot ai un gand sexual ... daca esti un adult, varsta nu conteaza!!!

Asa a fost creat omul, da' parca celularul l-a schimbat, ca numai acolo se simt toti tari si mari cu like-uri pe FB.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:swoon: Initial am crezut ca locuiesti itr-un sat uitat de lume unde toata partea femeiasaca e formata dintr-o baba, o gravida si-o virgina si deaia e concurenta asa de mare cu "strainii prosti" si cu..., de pan-la 23...

Ce sa faci, du-te la curve daca nu reusesti altfel sa ii dai de cap! Dupa aia ii "dai 'nainte, (dar) cu tupeu". :dance2:

Daca eram in vreun sat nu aveam problema asta. Acolo s-au casatorit intre ei pana de curand cand au inceput sa plece la produs si la furat prin Europa.

Editat de dragos36
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ai nevoie de cineva sa-ti puna in fata o fata si aia va fi nevasta pan'la moarte,  da' parca ziceai ca vrei un super_model tip de frumusete care se pune cu mofturile tale zilnice, care nu se va intampla curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cele scrise, tu n-o sa reusesti niciodata, esti imun.

Ti-am dat solutia, daca insa nu vrei/poti, atunci  :rap:   scrie-ti numarul de telefon pe unde poti ca sa  :read: femeile, altfel si daca te vad tot nu o sa isi dea seama ca existi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cele scrise, tu n-o sa reusesti niciodata, esti imun.

Ti-am dat solutia, daca insa nu vrei/poti, atunci  :rap:   scrie-ti numarul de telefon pe unde poti ca sa  :read: femeile, altfel si daca te vad tot nu o sa isi dea seama ca existi.

Cum spui tu, nu se uita la mine ele se uita dupa ce au vazut prin telenovele sau ce tot citesc prin reviste, etc. Oricat de urate si proaste ar fi ele tot se simt perfecte si umbla dupa masculul alfa (cel Perfect). :imao:

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca trebuie sa te modifici ca sa te incadrezi in sablonul desenat de univers!!!  

 

Musai sa devii atractiv, tu vei inventa ceva ...

 

Aseara am inventat respingerea asiaticelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×