Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu...e invers :jester: intai a aparut pe tvr1 iar apoi a inceput sa se difuzeze pe tvr2.Acum insa, probabil s-a terminat de tot serialul ca nu mai apare in programul tv

 

-apropo de seriale, la Sunset Beach v-ati uitat careva? :doh:

Editat de made4me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da Pasiuni (Passions) era. Multumesc mult. Pacat ca nu se mai difuzeaza. Daca aude careva vreun post tv ca vrea sa il difuzeze nu conteaza ca e post romanesc sau strain sa ma anuntati.

Editat de Geo1000

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as avea si eu un film pe care l-am vazut acum cativa ani ...mi se pare ca tia carrere juca in rolul personajului negativ...imi amintesc ca personajul principal trebuia sa se casatoreasca cu ea crezand ca are 19 ani dar de fapt avea 300 ani...iar mai pe la sfarsit acelasi personaj trebuia sa sarute un monstru printre niste flacari...si il saruta... :yes: :doh: ...va rog daca stiti spunetimi si mie plz...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as avea si eu un film pe care l-am vazut acum cativa ani ...mi se pare ca tia carrere juca in rolul personajului negativ...imi amintesc ca personajul principal trebuia sa se casatoreasca cu ea crezand ca are 19 ani dar de fapt avea 300 ani...iar mai pe la sfarsit acelasi personaj trebuia sa sarute un monstru printre niste flacari...si il saruta... :stars: :cheer: ...va rog daca stiti spunetimi si mie plz...

 

Cred ca filmul e Kull The Conqueror (Kull cuceritorul), eroul principal fiind Kevin Sorbo (cunoscut din serialul Hercule). Personajul Tiei Carrere fiind vrajitoarea Akivasha.

 

Link imdb: http://www.imdb.com/title/tt0119484/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu incerc sa gasesc pe dc strong un film romanesc : iarba verde de acasa....a fost chiar azi pe un post de televiziune dar nu i-am vazut decat inceputul pentru ca a trebuit neaparat sa plec...din pacate...ideea este ca nu il gasesc nicaieri , pe nici un hub, la nici un utilizator...poate mi-a scapat mie...daca stie cineva, din greseala sau printr-o minune, o adresa de hub pe care sa il gasesc, ar fi super...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi amintesc de un film pe care l-am vazut acum multi ani...dar nu-mi aduc aminte cum ii spunea. Era vorba despre o patinatoare care participa la multe competitii si la un moment dat face un accident in urma caruia isi pierde vederea, cu toate acestea continua sa patineze ajutata fiind de cineva....antrenor probabil. Nimeni nu-i cunoaste secretul decat acesta, insa la finalul unui concurs cand publicul arunca florile ia calca pe ele si atunci isi dau toti seama ca de fapt ea e nevazatoare.

Stie cineva despre ce film este vorba? :dance4:

 

Si ar mai fi unul insa nici la acesta nu-mi amintesc denumirea....ceva de genul ''un trandafir alb pentru sora mea cea neagra"

Plsss daca stiti tell me. :P

Editat de Ashynn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×