Sari la conținut
Forum Roportal
mau77mau

Honoarea familiei Prigoana !

Postări Recomandate

una peste alta nemernicu se descurca foarte bine din punct de vedere oratoric si nu este cu nimic mai prejos decat javrele mari din partidele noastre de top :D

 

:P

nu sunt de acord. are alura de puisor gata de a fi papat cu fulgi cu tot la prima greseala. a lui sau a familiei lui. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D

nu sunt de acord. are alura de puisor gata de a fi papat cu fulgi cu tot la prima greseala. a lui sau a familiei lui. :doh:

Nu se va intampla asta pentru ca seniorul in mod sigur vegheaza :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are nici o sansa sa castige...PNL a castigat in urma cu 1 an iar acum PSD sustine candidatul PNL.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am urmarit scrutinul dar daca a castigat Stroe eu sunt multumit.Familia Prigoana nu merita al doilea post de parlamentar.Chiar si mandatul lui Prigoana senior este o anomalie, precum atatea altele in politica romaneasca.Deja este prea mult.Daca se alegea si juniorul era bataie de joc.

PDL-ul avea posibilitatea sa mai castige un post de parlamentar si un vot cand ar fi fost nevoie ,daca veneau cu un candidat credibil.Au preferat sa se faulteze singuri cu Honorius.Singurul avantaj al situatiei pentru PDL-isti,este acela ca acum au ocazia sa-i scoata pe nas lui Silviu Prigoana ,aroganta de a-l impune pe ala micu drept candidat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine, intr-un fel imi pare rau.....................Era super frumos de cata aroganta mai radeam de ne prapadeam. Cu nenea asta, ok, so what.............da` poate ca de acu incolo, deoarece ne merge atat de stralucitor din punct de vedere economic, lumea ar sabota un pic pedeleii?

Cum, in locul seniorului, l-as pune pe Basel sa imi dea inapoi banii bagati in campania electorala a lu` Traianel. Ca asta micu, avea el bani ...............

 

Nu, eu nu mai am speranta. Sigur a trecut noaptea si tot Stroe a ramas?

Bahhhhhhhhhhhhh, deci sa nu uitati......................am inteles ca Boc e deseara la televiziunea boborului.

Rezultat final, ca nah...............prima javra pedelista ce si-o ia peste bot! Sa speram ca mai urmeaza.......

Da` in esenta nu e nimic schimbat, locul apartinea tot PNL.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici PNL-istii nu sunt foarte breji. Pentru Antonescu, tot respectul, dar cred ca va fi executat in curand de jivinele flamande care vor si ele la ciolan. Era unul pe la Antena3 ieri, nu retin cum il cheama, dar trebuie sa fi fost un membru important ca altfel nu-l invitau, care vorbea cu emotie in glas de maretia partidului, pe care Antonescu o trage inapoi. Ii tremura vocea, pe cuvant, era un mic Catavencu, mi s-a facut rau cand l-am auzit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ehhhh, asta e clar, dar sa isi ia bataita pentru prima data pedeleul?

Daca se prevede viitorul scor al pedeleu, ii OK.

Bun, desi o victorie miiiiiica, pirpirica, urmeaza in bucale colegiul 4. Acu, pacat, nu avem de ce rade.

 

Si, da, ma bucur...............bambooistii sa mai stea, sa se dea uta -huta cu Lamborghini-ul lu` tata si sa iasa la suc cu pitzipoance.

Pe de alta parte...............ca e oricare partid din opozitie, nu imi pasa, eu am ce am cu javrele portocalii. In PNL se uita de faptul ca Antonescu a tras fooooarte sus partidul, astia s-ar baga, dar tre sa aiba prim ministrul, ca sa remanieze PDL. Eu am vise in care Udrea si Berceanu, Blaga si Videanu sunt remaniati.

 

Nici ca imi pasa de Stroe . A LUAT BATAIE PDL. Asta micu fu pus pentru ca taica sau a decontat la campania electorala a lu` BASEL.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×