Sari la conținut
Forum Roportal
mau77mau

Honoarea familiei Prigoana !

Postări Recomandate

Pentru Antonescu, tot respectul

 

Respect pentru ce ? Respect ca azi spune una si maine spune alta, pentru ca a facut parte dintr-o alianta imensa si a pierdut alegerile sau pentru ca a dus PNL in opozitie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici PNL-istii nu sunt foarte breji. Pentru Antonescu, tot respectul, dar cred ca va fi executat in curand de jivinele flamande care vor si ele la ciolan. Era unul pe la Antena3 ieri, nu retin cum il cheama, dar trebuie sa fi fost un membru important ca altfel nu-l invitau, care vorbea cu emotie in glas de maretia partidului, pe care Antonescu o trage inapoi. Ii tremura vocea, pe cuvant, era un mic Catavencu, mi s-a facut rau cand l-am auzit.

 

VARUJAN VOSGANIAN :P

 

pe toate le stiu 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Honorius Prigoana a pierdut alegerile de duminica in fata liberalului Radu Stroe din cauza atacurilor energetice. Explicatia vine de la deputatul PD-L Silviu Prigoana, care a declarat "Eu i-am zis: Ia-ti mai cravata violet. El nimic, Batman, Batman!".

 

8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Respect pentru ce ? Respect ca azi spune una si maine spune alta, pentru ca a facut parte dintr-o alianta imensa si a pierdut alegerile sau pentru ca a dus PNL in opozitie ?

 

Pentru ca nu s-a vandut ca ceilalti. De unde pana unde azi spune una si maine alta; nu cumva l-ai incurcat cu Basescu? :P

Daca era asa, ar fi fost la guvernare acum, in ciuda celor spuse in campanie. Basescu ce-a zis despre cele afirmate despre PDS si PNL, imediat ce a castigat alegerile? Ca au fost afirmatii de campanie :P, hai sa ne dam mana peste tara. Nu stiu cum poti sa afirmi ca Antonescu a fost cel labil :P

 

Poate merita Besescu mai mult respect pentru ca a castigat alegerile prin frauda 8) sau pentru ca a luat inapoi tot ce spusese despre liberali si PSD-isti cu o zi in urma, imediat ce s-a vazut inscaunat.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crin Antonescu merita respect pentru un singur lucru: NU A AVUT OCAZIA sa se fi vandut ca ceilalti, cum spui tu. Ca nu a prezentat si nu prezinta nici in prezent un interes real pentru marea coruptie. Atat. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crin Antonescu este un Honorius ceva mai evoluat.Toate capacitatile lui se reduc la ce scoate din virful limbii.Alaturi de Geoana cu care a topait alaturi ,este marele pierzator. Dinozaurii PNL-isti,mai repede decat sa aprecieze cresterea partidului,plang dupa ce se putea obtine, daca nu juca Antonescu pe cartea pierzatoare a opozitiei fata de Basescu cu orice pret.

Antonescu va impartasi soarta lui Geoana cat de curand.Intai este la rand marele prostanac ,dupa care urmeaza si superbul tolomac.Basescu cu toate mismasurile si arogantele lui, este zeu politic pe langa astia doi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lupini

Mai bine zi mersi de Basescu.Cu papusa Matroska Geoana si Barbie Antonescu era vai de fundul nostru.Ne ciuruiau rusii .Mai bine ca i-a ciuruit Basescu pe impotentii aia doi. Faceti si voi socoteala ce forte au avut tolomacii in spate si cum i-a batut Basescu.Doar frauda imensa a Coalitiei anti Basescu i-a dat ceva emotii acestuia din urma.Pe aceasta frauda se baza Geoana sfatuit parsiv de Hrebenciug cand topaia ca apucatul.Nu-i vorba a furat si PDL-ul cat a putut, dar daca erau corecte alegerile castiga Basescu cu 8% avans cat ziceam eu,naivul. Bine ca a iesit asa!.

Editat de Burel001

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×