Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Legalizarea prostitutiei si a drogurilor usoare

Evaluează acest topic

  

23 membri au votat

  1. 1. sunteţi de acord cu legalizarea prostituţiei?

    • da
      17
    • mă abţin /nu ştiu
      1
    • nu
      5
  2. 2. sunteţi de acord cu legalizarea drogurilor uşoare?

    • da
      11
    • mă abţin /nu ştiu
      3
    • nu
      9


Postări Recomandate

A, da, uitasem de interzicerea acelor plante. Nu stiu exact ce efecte au si cu ce sunt amestecate, dar situatia e cel putin amuzanta avand in vedere intentiiile lui Basescu din campanie. Nu i se pare nimanui ciudat faptul ca in campanie a promis sa legalizeze drogurile usoare, dupa care le-a interzis pe singurele care erau pe piata...?(Lasati-l pe Boc, ca nu exista, nu are vointa proprie). Asta ce dovedeste, daca nu cumva faptul ca Basescu e un mare mincinos... :P ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Daca fiica ta ajunge atat de disperata incat sa aleaga sa se prostitueze, ai prefera sa fie batuta de un peste, tarata de politie regulat pe la sectie si supusa riscului aferent soselei SAU ai prefera sa poata practica meseria respectiva intr-un cadru legal in siguranta unei case de toleranta autorizata, cu asigurare de sanatate si contributie la pensie?

 

Ce naşte din pisică, şoareci măn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai prefera ca drogurile sa fie legale

 

Da ? Asta a e concluzia ta, după ce ai citit ce am scris despre droguri şi prostituţie ?

 

 

 

Eu te intreb concret ce ai prefera in fiecare dintre cazuri... nu ti-am cerut sa estimezi probabilitatea de a se intampla asa ceva.

Concret, ce ai prefera!

 

M-ai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da ? Asta a e concluzia ta, după ce ai citit ce am scris despre droguri şi prostituţie ?

Pai ai pomenit ca "amenda ar fi singura opţiune". A vrea parnaie pentru toti mai putin pentru al tau e un fel de ipocrizie. nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ai pomenit ca "amenda ar fi singura opţiune". A vrea parnaie pentru toti mai putin pentru al tau e un fel de ipocrizie. nu?

 

Ohooo, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×