Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Legalizarea prostitutiei si a drogurilor usoare

Evaluează acest topic

  

23 membri au votat

  1. 1. sunteţi de acord cu legalizarea prostituţiei?

    • da
      17
    • mă abţin /nu ştiu
      1
    • nu
      5
  2. 2. sunteţi de acord cu legalizarea drogurilor uşoare?

    • da
      11
    • mă abţin /nu ştiu
      3
    • nu
      9


Postări Recomandate

SIGUR CA DA!

altfel toti colegii nostri de forum vor avea acces la prezente feminine,in conditii de maxima securitate.Si unde mai pui ca nu vor mai fi necesare dari in stamba atat de pitoresti pe forumuri,in speranta ca poate pica ceva..:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SIGUR CA DA!

altfel toti colegii nostri de forum vor avea acces la prezente feminine,in conditii de maxima securitate.Si unde mai pui ca nu vor mai fi necesare dari in stamba atat de pitoresti pe forumuri,in speranta ca poate pica ceva..<_<

dar spre deosabire de forum, unde costa NIMC sa-ti dai cu parerea, ACOLO daca te duci cu buzunarele gaurite si doar cu fumurile de acilea, nu cred ca pica prea multe :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar spre deosabire de forum, unde costa NIMC sa-ti dai cu parerea, ACOLO daca te duci cu buzunarele gaurite si doar cu fumurile de acilea, nu cred ca pica prea multe :P

Ei..lasa-i sa viseze .Speranta moare ultima...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei..lasa-i sa viseze .Speranta moare ultima...

eu nu m-as exclude cu at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da dece nu..macar asa stii sigur unde sa cauti..ar putea deveni mai sigur dpdv al sanatatii si poate mai curat...si iese si ceva la stat..ca sa fim seriosi fiecare fuge dupa bani la noi in tara

realtv crezi ca lumea nu stie unde sa caute .... si in primul rand cu ce te ajuta statul pe tine incat tu sa fi asha de fericita sa platesti statului...deschide si tu o firma si fa ceva legal ca sa vad ce parere ai tu dupa aia cu acel ''iese si ceva la stat''...sau poate te-ai gandit la saraci politicieni nostri ca ar trebui sa isi ofere si servici din astea in mod gratuit .. ca doar ei sunt cei alesi de noi si trebue sa o duca bine :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LOOOOOOL imagineazatzi : Cursuri pt o prostituata cu classa hahahahaha aoleo

Imagineaza-ti cum se incheie o "repriza" fierbinte, apoi prostituata se indreapta spre casa de marcat, si intreaba " doriti factura pe firma? ce sa trec?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa faca ce vor....si asa nu apelez la asa ceva :PPPPPPP

 

Sa stii ca nevoia te invata multe .... :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
realtv crezi ca lumea nu stie unde sa caute .... si in primul rand cu ce te ajuta statul pe tine incat tu sa fi asha de fericita sa platesti statului...deschide si tu o firma si fa ceva legal ca sa vad ce parere ai tu dupa aia cu acel ''iese si ceva la stat''...sau poate te-ai gandit la saraci politicieni nostri ca ar trebui sa isi ofere si servici din astea in mod gratuit .. ca doar ei sunt cei alesi de noi si trebue sa o duca bine :smartass:

 

 

nu sunt deloc fericita sa platesc statul..nu cred ca ai inteles tot ce am vrut sa spun...si poate ca lumea stie unde le gasesc...dar de multe ori daca te vede cineva pe strada..(pentru ca la noi nu se practica numai pe centura ci si pe strazile orasului ) deja vezi cum incetineste masina si se uita pe geam la tine...am patit-o in centru orasului in miezul zilei...vedeam cum incetineste masina si lasa geamul...nu stiam cum sa fac ca persoana pe care o asteptam sa vina mai repede...asa daca e un loc amenajat...1-2 macar nu se mai asteapta ca fiecare fata ce asteapta intr-un loc asteapta un "client"...

 

nu sunt de acord cu atatea taxe care se platesc statului dar poate intr-o zi vor ajunge si ele acolo unde trebuie si anume inapoi in buzunarul muncitorului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si...ce ai vrea sa te faci cand ai sa fii mare?? :smartass: :D

 

Pana la urma va fi legalizata si prostitutia .Imi amintesc prima data cand am vazut 2 lesbiene pe strada.Si imi mai amintesc si de copiii care le priveau .

 

Vor avea impresia ca legalizarea este inceputul drumului spre moralitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×