Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Legalizarea prostitutiei si a drogurilor usoare

Evaluează acest topic

  

23 membri au votat

  1. 1. sunteţi de acord cu legalizarea prostituţiei?

    • da
      17
    • mă abţin /nu ştiu
      1
    • nu
      5
  2. 2. sunteţi de acord cu legalizarea drogurilor uşoare?

    • da
      11
    • mă abţin /nu ştiu
      3
    • nu
      9


Postări Recomandate

Vorbesti din experienta? :D

 

:smartass: Viata e un sir de experiente (L. Tolstoi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: As fi de acord sa se legalizeze pentru a nu mai fi asa numar de copii prin orfelinate si nu ar mai fi nici asa multi bolnavi H.I.V. de SIFILIS .......... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: As fi de acord sa se legalizeze pentru a nu mai fi asa numar de copii prin orfelinate si nu ar mai fi nici asa multi bolnavi H.I.V. de SIFILIS .......... :jester:

 

Intr`un fel, ai dreptate, poate ar avea un efect si asupra acestui fapt.

 

Totusi, nu cred ca o sa accepte sa plateasca impozit pe profit, sa isi urce pretul cu TVA si sa faca toate chestiile astea.

 

Imi pot imagina, sa faca baze de date cu clientii fideli (bordelurile) si sa le trimita reclame... Te omoara nevasta, daca ajungi pe baza lor de date, chiar si sa nu fie vina ta, sa puna asa reclame la intamplare, sa nimereasca in cutia ta postala, ar fi ceva... :yes:

 

Macar sa o legalizam, ca sa poata omu face abonament, sa nu mai fie asa complicat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vor avea impresia ca legalizarea este inceputul drumului spre moralitate.

La inceputul anilor '70 a fost legalizata homosexualitatea in America , in anii '90 drogurile in Olanda , acum vreo 2-3 ani , adoptiile copiilor de catre cupluri de homosexuali tot in Olanda !!! Si uite asa ceea ce este spurcat -- este facuta de catre cei care sunt lacomi de bani -- sa fie facut sa para frumos. Incetul cu incetul se duce de rapa totul !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca putin mai repede, lupini. Daca o femeie a ajuns sa-si vanda corpul legal, atunci nici o sansa de iertare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am votat da. In cazul narcoticele & alcoolului cred ca doar cei care au peste 21 de ani ar trebui sa aibe voi sa cumpare. Cine vinde celor sub aceasta varsta sa riste dosar penal & puscaria.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am votat da. In cazul narcoticele & alcoolului cred ca doar cei care au peste 21 de ani ar trebui sa aibe voi sa cumpare. Cine vinde celor sub aceasta varsta sa riste dosar penal & puscaria.

 

 

Rogu-te, răspunde şi la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×