Sari la conținut
Forum Roportal
sunofjamaica

Mi-am lovit iubita.....tot ce aveam mai scump..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si..pina la urma cum s-a incheiat povestea? Ai reusit sa o faci sa te ierte? Mai e la fel ca inainte? Daca da cum ai procedat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce beti, cei care beti. Bautura este mai ales ptr cei care muncesc f mult fizic, si asta la sfirsitul efortului. Cam acolo face bine, la muschi sa se relaxeze. In rest numai de rau. Distruge, cu fiecare pahar baut peste limita personala, sistemul nervos. Decapeaza pur si simplu imbracamintea nervilor, care practic nu se prea mai reface.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti de evitat

 

 

Nu o vei mai respecta niciodata chiar daca ea te va ierta la infinit, c-asa sunt ele BUNE.

Nu meriti dragostea ei , trebuie s-o uiti iar cu urmatoarea sa nu te obisnuesti sa procedezi la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai dat o data, oricat ai zice tu ca nu mai dai, tot intr-un moment de inconstienta o faci. Ar fi fraiera sa se mai intoarca la tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa capete din nou incredere in mine ...

 

Asta nici in ROmania nu se mai intimpla!!!

Nu cred ca te mai considera un om, pacat ca dragostea trebuie sa si doara!!!!

 

 

Trimite-i flori ca n-a chemat politia sa te aresteze!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai asa, cat de tare ai lovit-o, sau cu ce? :yes: ca daca ii dadeai doar un bobarnac nu cred ca pleca.

Dar sa stii ca daca ai facut o data asa la bautura, poti face si a doua si a treia oara, iar ea va duce o viata chinuita cu tine... poate ca si ea se gandeste la asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum spunea si predecesorul meu... cu ce ai lovit-o, de cate ori? daca analizezi vei vedea ca parerile sunt impartite incepand de la sexul celor care au postat pana la felul in care a fost educat fiecare. magari suntem toti, indiferent cum ne manifestam, dar cred ca meritam si o a doua sansa. o fata ar fi postat ca... daca ai facut-o o data te vei repeta in gesturi, si ca bine a facut ca a ales sa luati o "pauza". acum ceva timp am avut o discutie cu prietena mea. un cunoscut al meu imi spunea: termina acum! nu-i da a doua sansa! doar asa va vedea ce a pierdut! nu l-am ascultat...de ce? pt ca ea probabil a vazut cele spuse de prietenul respectiv...dar ce rezolvam daca o rupeam atunci? am continuat, si nu am facut rau. ce s-ar fi intamplat daca procedam dupa sfaturile altora. nu mai eram impreuna, ea probabil ar fi fost cu altul si ar fi facut 10 mii de cmpromisuri in relatia cu el ca nu cumva sa se intample ca si cu mine, nu? nu stiu cum stau lucrurile intre voi acum, din partea mea numai bine! toti avem dreptul la a 2-a sansa. sa dovedim ca am gresit, ca ne pare rau. daca dupa prima abatere suntem pedepsiti... nu vom stii ce inseamna greseala niciodata. asa...o simtim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×