Sari la conținut
Forum Roportal
sunofjamaica

Mi-am lovit iubita.....tot ce aveam mai scump..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!

 

Ceea ce este bizar este faptul ca ea , iubita mea , nu mi-a facut nimic, nu mi-a dat niciun motiv concret pentru a face aceasta mizerie.Doar mi-a zis sa mergem acasa si in acel moment mintile mi s-au intunecat si am dat in ea....

Daca tu nu stii de ce ai facut ce zici ca ai facut...

Sincer!

Poti fi sigur ca nu o vei face din nou?

Dar atunci cand iti vei inchipuii, poate, ca ai un motiv? (cu toate ca pentru asta nu poate exista un motiv)

Esti sigur ca stii cum vei reactiona?

Nu cred!

Nici tu nu poti sa crezi asta sicer fiind.

Asa ca nu astepta sa te creada fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca voi stiti mai bine ....atunci....exprimati-va parerile asa cum credeti de cuvinta...oricum....nu e asa...

Nu am inteles de ce te tot autocitezi. Si sincer, este in felul urmator:

Ai lovit-o si o vei mai face.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e posibil ei sa ii fie frica ca vei mai da in ea...se spune ca prima palma e mai grea si restul vin de la sine. ea nu stie ca regreti si ca iti pare rau si nici tu nu ai cum sa fii sigur ca, la alt paharel, treaba nu se va repeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai lovit-o si o vei mai face.

Din pacate este adevarat.Poate nu o sa mai dai in ea,dar in alta fata ai toate sansele....

Ai dovedit ca ai o tendinta urata,undeva in mintea ta,in subconstient,ai o ura ascunsa.Simti nevoia sa dai,in oricine,nu conteaza.Si asta numai cand prinzi curaj(la bautura).

Nu e vorba de ea,e vorba de gestul tau care te va face un om de nimic in viitor daca nu-l scoti din maniere.

Gandeste-te ca la betie,la o mica betie,ai putea sa dai in copii tai,ca poate ei chiar te enervaza,stii cum sant copii...Si copii tin minte.Toti stim asta mult prea bine.Vrei sa ramai in amintirea familiei tale un nenorocit?

Stiu ca multe parsoane de gen masculin nu gasesc in gestul tau ceva rau,multi au ras de faza,am vazut.Si ei fac la fel.Unii chiar fara bautura.

Imi place de tine ca cel putin ai realizat ce ai facut. :jester:

Toti avem puterea sa ne schimbam,dar trebuie sa ne si dorim asta.Daca tu iti doersti inseamna ca gestul nu te reprezinta si ca poti deveni in viitor un om de caracter,SI SA RAMAI ASA . :cry:

Eu iti urez succes. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai "victimel"....ai comis-o! acum esti mancat!

tu crezi ca mai esti in era cand femeile stateau tacute, incasand caft dupa caft , urmand sfatul dat de mamele lor ca "deh, asa fac barbatii, iarta-l mama". tztt..s-au dus...te-ai nascut cam tarziu....

zi punct si de la capat. fata aceea daca revine la tine inseamna ca tu chiar esti "special".

ai mare grija data viitoare caci traiesti in era cand femeile sunt la putere!!!!!!!!!!!stiu sa manipuleze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caci traiesti in era cand femeile sunt la putere!!!!!!!!!!!stiu sa manipuleze.

Femeile au avut intodeauna o doza superioara de perversitate vis-a-vis de cea a barbatului.Corect spus ar fi : traiesti intr'o era in care femeile nu mai au nevoie sa apeleze la manipulare pentru a fi puternice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai mare grija data viitoare caci traiesti in era cand femeile sunt la putere!!!!!!!!!!!stiu sa manipuleze.

Uuuuu ! Me likes you.

 

mai "victimel"....ai comis-o! acum esti mancat!

tu crezi ca mai esti in era cand femeile stateau tacute, incasand caft dupa caft , urmand sfatul dat de mamele lor ca "deh, asa fac barbatii, iarta-l mama". tztt..s-au dus...te-ai nascut cam tarziu....

zi punct si de la capat. fata aceea daca revine la tine inseamna ca tu chiar esti "special".

Crezi ca atunci toate femeile incasau cu stoicism pumnii si picioarele ? Sa fim seriosi. Singura diferenta acum este ca cele care le incasau atunci s-au emancipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×