Sari la conținut
Forum Roportal
sunofjamaica

Mi-am lovit iubita.....tot ce aveam mai scump..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa iti spun ca in familie nu am avut asa ceva , deci , nu stiu de unde a venit comportamentul meu complet deplasat in acea seara....dupa cum am zis...nu am mai facut asa ceva si regret enorm gestul facut...drept urmare ...uite-ma aici si spunandu-mi oful care ma apasa crede-ma in fiecare zi....daca ai stii cat as vrea sa vb cu ea...dar trebuie sa respect ceea ce a zis...altfel....offf

 

 

 

 

Sunt extrem de ranit si stiu ca si ea este la fel....as vrea sa ii pot vorbi, as vrea multe acum...crede-ma ...timpul ma omoara ..insa este pedeapsa ce trebuie sa o duc in spate ...e greu...si pt mine si pt ea...dar alta alternativa in momentul de fata nu am..decat aceasta ....si crede-ma ca nu imi doresc pe altcineva in viata mea...doar pe ea o vreau pentru ca stiu ca 6 luni au fost cele mai fericite din viata mea si a ei...totul era perfect. TOTUL.

 

Sincer...zilele trec asa greu...ma abtin sa nu o sun , sa nu ii trimit mesaje, stiind ca daca as face asta as incalca ceea ce mi-a zis ...si mai rau as face ....sper totusi din toata inima sa mai existe o sansa cat de mica...nu stiu ce sa zic....sunt daramat si ma gandesc numai la ea.

 

Sincer...zilele trec asa greu...ma abtin sa nu o sun , sa nu ii trimit mesaje, stiind ca daca as face asta as incalca ceea ce mi-a zis ...si mai rau as face ....sper totusi din toata inima sa mai existe o sansa cat de mica...nu stiu ce sa zic....sunt daramat si ma gandesc numai la ea.

 

 

Stiu ca ii este greu si tare as vrea ca macar putin sa uite din ceea ce s-a intamplat ...oricum rezist pana cand va suna ....si fac acest lucru pentru ca o iubesc enorm....si chiar nu vreau sa o pierd....e TOTUL pt mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce, dar bag mana in foc ca atunci cand veti vorbi si vei incerca "sa te scoti" ii vei spune ca ai facut chiar si topic pe forumul Roportal despre greseala ta. Atat de mult regreti, atat de mult o iubesti, incat ai acceptat critica si palmele virtuale ale necunoscutilor. Si ea va citi si daca e suficient de naiva va crede ca esti extraordinar de sensibil, se va impaca cu tine si tu o vei lovi din nou. E manarealaaaaaa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce, dar bag mana in foc ca atunci cand veti vorbi si vei incerca "sa te scoti" ii vei spune ca ai facut chiar si topic pe forumul Roportal despre greseala ta. Atat de mult regreti, atat de mult o iubesti, incat ai acceptat critica si palmele virtuale ale necunoscutilor. Si ea va citi si daca e suficient de naiva va crede ca esti extraordinar de sensibil, se va impaca cu tine si tu o vei lovi din nou. E manarealaaaaaa.

 

 

Crede-ma ...nu este o lauda pt mine faptul ca am postat aici...am postat aici din singurul motiv de a-mi descarca sufletul si atat....nu am de gand sa ma laud cu asta in fata ei daca ne vom impaca . Dimpotriva , si contrar celor spuse de tine chiar o iubesc din inima desi am gresit impardonabil fata de ea....imi pare rau de ceea ce am facut ..dar este tardiv si tot ce pot face in momentul de fata este sa ii respect regulile...si fac asta pt ca o iubesc...desi imi e greu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crede-ma ...nu este o lauda pt mine faptul ca am postat aici...am postat aici din singurul motiv de a-mi descarca sufletul si atat....nu am de gand sa ma laud cu asta in fata ei daca ne vom impaca . Dimpotriva , si contrar celor spuse de tine chiar o iubesc din inima desi am gresit impardonabil fata de ea....imi pare rau de ceea ce am facut ..dar este tardiv si tot ce pot face in momentul de fata este sa ii respect regulile...si fac asta pt ca o iubesc...desi imi e greu...

 

 

Astept ....ma doare sufletul ...cat as vrea sa o vad ...sa ii pot vorbi...nu stiu...si zilele trec asa greu...offff

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!

 

Cu 6 luni in urma am intalnit o fata. Timp de 6 luni de zile totul a fost perfect, ne intelegeam bine , ne iubeam , nu ne certam niciodata ...eram unul pentru celalalt. O iubeam si o iubesc din toata inima ....Aveam planuri impreuna , faceam totul impreuna ...ce sa mai...simteam ca toata lumea e a mea...si asa si era ...si ea simtea le fel.Era PERFECT. Intr-o seara mergand la un bar ...am baut un pic cam mult....si am lovit-o...am gresit nespus...stiu asta ...nu mai dadusem niciodata intr-o fata pana in acest moment. Ceea ce este bizar este faptul ca ea , iubita mea , nu mi-a facut nimic, nu mi-a dat niciun motiv concret pentru a face aceasta mizerie.Doar mi-a zis sa mergem acasa si in acel moment mintile mi s-au intunecat si am dat in ea.....Of Doamne ...regret enorm gestul facut si stiu ca a fost un gest necugetat, un gest de animal...nu mai facusem acest lucru....offf....ea ma iubeste ...eu o iubesc....dupa ce s-a intamplat toata nenorocirea asta ...m-am simtit mizerabil...am trimis mesaje. am sunat...insa ...mi-a zis ca desi ma iubeste are nevoie de timp.Ar vrea sa ne impacam dar acum nu poate, drept urmare mi-a zis sa nu o mai caut ...ma va cauta ea ..cand se va linisti....o iubesc mult si ii voi respecta tot ceea ce zice ...pentru ca stiu ca am gresit impardonabil....dar o iubesc enorm si stiu ca ea este cea cu care vreau sa impart viata asta.Regret enorm ceea ce am facut ....si asa cum am spus ii repet dorinta ...stiind ca asa este mai bine pentru noi.Ii spusesem ca , chiar si eu daca ar accepta sa se impace cu mine...nici mie nu mi-ar fii asa usor...sa fie totul ca la inceput. Vreau sa capete din nou incredere in mine si sa-i demonstrez ca ma pot tine de cuvant in legatura cu promisiunea facuta de a nu o mai cauta. Ne e greu amandurora ...sunt constient...dar i-am zis...daca exista dragoste putem trece peste asta. Sunt daramat psihic si tot ceea ce vreau sa e ma reabilitez in fata ei si s-o fac fericita asa cum au fost cele 6 luni minunate stricate in 5 min de nenorocitul din mine. Asta este povestea mea...sufar ...dar astept oricat pentru ca o iubesc din toata inima mea.

 

Sincer iti spun, daca as fi in locul ei nu te-as ierta niciodata.. cine face o data va face si a doua oara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer iti spun, daca as fi in locul ei nu te-as ierta niciodata.. cine face o data va face si a doua oara...

 

 

Apreciez punctul tau sincer de vedere....dar ...chiar ma doare...si stiu ca ii greu sa treaca peste....ea mi-a zis ca are vrea , dar nu poate.....crede-ma ca o iubesc din inima si nimic pe lumea asta nu m-ar face mai fericit decat sa o am inapoi cu toate ca reluarea relatiei va fii grea la inceput....stiu...sunt vinovat...nu am cuvinte....mea culpa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apreciez punctul tau sincer de vedere....dar ...chiar ma doare...si stiu ca ii greu sa treaca peste....ea mi-a zis ca are vrea , dar nu poate.....crede-ma ca o iubesc din inima si nimic pe lumea asta nu m-ar face mai fericit decat sa o am inapoi cu toate ca reluarea relatiei va fii grea la inceput....stiu...sunt vinovat...nu am cuvinte....mea culpa...

 

 

Nu stiu ce sa ma mai fac....nu am stare deloc iar cu psihicul sunt la pamant....cu toate ca la sfarsitul acestei perioade de asteptari poate sa vina si un raspuns negativ din partea ei....nu am chef de nimic...la serviciu nu am chef de munca ....repet , nu vreau pe altcineva ....decat pe ea o doresc ....totusi cred ca ma si tine in suspans stiind ca ma doare ....dar merit asta....sper ...atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce daca te provoaca?

Daca te provoaca seful tau sau directorul scolii ii f**i una in mecla doar ca te provoaca la maxim?

 

 

 

Regie curata.

Notara, Bulanda, Odeon, sau ala de comedie :)!

 

 

Daca voi stiti mai bine ....atunci....exprimati-va parerile asa cum credeti de cuvinta...oricum....nu e asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nic degeaba judeci asa... sunt unele tipe care te provoaca la maxim ... si sunt unii mai slabi care reactioneaza...

 

Si ce daca te provoaca?

Daca te provoaca seful tau sau directorul scolii ii f**i una in mecla doar ca te provoaca la maxim?

 

Nu stiu de ce, dar bag mana in foc ca atunci cand veti vorbi si vei incerca "sa te scoti" ii vei spune ca ai facut chiar si topic pe forumul Roportal despre greseala ta. Atat de mult regreti, atat de mult o iubesti, incat ai acceptat critica si palmele virtuale ale necunoscutilor. Si ea va citi si daca e suficient de naiva va crede ca esti extraordinar de sensibil, se va impaca cu tine si tu o vei lovi din nou. E manarealaaaaaa.

 

Regie curata.

Notara, Bulanda, Odeon, sau ala de comedie :)!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×