Sari la conținut
Forum Roportal
sunofjamaica

Mi-am lovit iubita.....tot ce aveam mai scump..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da...merit acest lucru dar repet ...nu am mai facut acest lucru niciodata....a fost ceva necugetat....stiu ca degeaba vorbesc acum fiind tardiv...dar...macar atat mai am speranta....cu care traiesc... merit ce mi-ai zis mai sus...nu caut o noua victima ...o vreau doar pe ea sa o fac fericita asa cum am fost inainte....merit tot raul

 

 

Nu trebuie sa iti stea prea mult in caracter. SI facut-o deja o data, se poate repeta.

Admite ca poti reactiona asa la bautura,

Scuzele cu "nu vreau decat ea sa fie fericita' sunt doar texte.

sa fim seriosi: noi, oamenii, vrem sa fim NOI fericiti.

sfintiistiu sa se jertfeasca pt altii, oamenii inca nu.

 

Daca ai tarie de caracter, lasa-te de bautura.

Da-da, de orice fel de bautura, in orice cantitate.

Te-ai salva pe tine si pe apropiatii tai de multe neplaceri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta o noua victima.

Pana cand nu vei schimba ceva esential in tine, totul se va repeta sub o forma sau alta.

Si ce ti-as f**e una inbot in numele ei si 10 din partea mea :o: !

 

 

da...merit acest lucru dar repet ...nu am mai facut acest lucru niciodata....a fost ceva necugetat....stiu ca degeaba vorbesc acum fiind tardiv...dar...macar atat mai am speranta....cu care traiesc... merit ce mi-ai zis mai sus...nu caut o noua victima ...o vreau doar pe ea sa o fac fericita asa cum am fost inainte....merit tot raul

 

Nu te va cauta. Va tine un pic si la orgoliul ei. De aceea iti zic sa ii dai o luna, doua, trei si apoi sa o mai cauti. Mie mi-au trebuit 6 luni.

 

 

Si dupa 6 luni ce ai facut? te-ai impacat cu el? Darianna ...o cunosc si stiu ca ma va cauta...acum insa este riscul asumat de mine...ea poate sa zica da...sau nu....deci...nu stiu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu trebuie sa iti stea prea mult in caracter. SI facut-o deja o data, se poate repeta.

Admite ca poti reactiona asa la bautura,

Scuzele cu "nu vreau decat ea sa fie fericita' sunt doar texte.

sa fim seriosi: noi, oamenii, vrem sa fim NOI fericiti.

sfintiistiu sa se jertfeasca pt altii, oamenii inca nu.

 

Daca ai tarie de caracter, lasa-te de bautura.

Da-da, de orice fel de bautura, in orice cantitate.

Te-ai salva pe tine si pe apropiatii tai de multe neplaceri.

 

 

nic degeaba judeci asa... sunt unele tipe care te provoaca la maxim ... si sunt unii mai slabi care reactioneaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu trebuie sa iti stea prea mult in caracter. SI facut-o deja o data, se poate repeta.

Admite ca poti reactiona asa la bautura,

Scuzele cu "nu vreau decat ea sa fie fericita' sunt doar texte.

sa fim seriosi: noi, oamenii, vrem sa fim NOI fericiti.

sfintiistiu sa se jertfeasca pt altii, oamenii inca nu.

 

Daca ai tarie de caracter, lasa-te de bautura.

Da-da, de orice fel de bautura, in orice cantitate.

Te-ai salva pe tine si pe apropiatii tai de multe neplaceri.

 

 

Da...ai dreptate ...dar ceea ce am spus mai sus si tu ai catalogat ca niste ' texte' chiar nu sunt texte. Pur si simplu constientizez ca am gresit si vreau sa indrept totul in fata ei...nici mie nu imi e usor...dar merit asta...recunosc...eu am scris aici pentru faptul ca am vrut sa ma confesez celorlalti de ceea ce am facut...nicidecum ca sa vin cu texte de 2 bani aici...daca era asa vorbeam cu prietenii mei...care insa nu stiu de ce noi ne-am despartit...stiam ca voi atrage reactii negative ...dar ...tot ce am spus am spus din suflet...cu toate ca nu ma crezi....

 

 

nic degeaba judeci asa... sunt unele tipe care te provoaca la maxim ... si sunt unii mai slabi care reactioneaza...

 

 

Repet...nu are ea nicio vina ...eu sunt singurul vinovat in poveste asta ,...nu m-a provocat cu absolut nimic , eu insa am fost un nenorocit.punct

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu trebuie sa iti stea prea mult in caracter. SI facut-o deja o data, se poate repeta.

Admite ca poti reactiona asa la bautura,

Scuzele cu "nu vreau decat ea sa fie fericita' sunt doar texte.

sa fim seriosi: noi, oamenii, vrem sa fim NOI fericiti.

sfintiistiu sa se jertfeasca pt altii, oamenii inca nu.

 

Daca ai tarie de caracter, lasa-te de bautura.

Da-da, de orice fel de bautura, in orice cantitate.

Te-ai salva pe tine si pe apropiatii tai de multe neplaceri.

 

 

prea dur ai spus nic :lol2:

 

unii oameni se pot schimba sa stii ...

 

eu zic ca acea boala numita "curvie" face mai multe ravagii decat " betia"

 

de la ce au inceput majoritatea razboaielor -- > de la femei :(

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prea dur ai spus nic :lol2:

 

unii oameni se pot schimba sa stii ...

 

eu zic ca acea boala numita "curvie" face mai multe ravagii decat " betia"

 

Ea doar mi-a zis sa mergem acasa....atat imi zisese ...nu stiu ce m-a apucat si uite ce am facut ...regret dar e tardiv acum...sper totusi ca respectandu-i alegerea de a nu o mai cauta o vreme sa isi limpezeasca sufletul si sa vada in special si momentele de dinainte...stiu ca ii este greu asa cum si mie imi este ...insa....sper ca o voi avea inapoi ....offf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai josnic gest pe care il poate face este sa dea intr-o femeie.... Sincer eu in locul ei nu m-as mai intoarce la tine. Dar daca te iubeste atat de tare se va intoarce deoarece ea o sa spere ca te va schimba! Chiar imi doresc sa iti ofere aceasta sansa si sa ii arati ca nu a gresit cand s-a intors! Dar.... oare se va intoarce?

 

PS : Nu conteaza daca erai beat sau treaz, suparat sau vesel.... Nu ai voie sa lovesti o femeie, mai ales FEMEIA PE CARE O IUBESTI!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ea doar mi-a zis sa mergem acasa....atat imi zisese ...nu stiu ce m-a apucat si uite ce am facut ...regret dar e tardiv acum...sper totusi ca respectandu-i alegerea de a nu o mai cauta o vreme sa isi limpezeasca sufletul si sa vada in special si momentele de dinainte...stiu ca ii este greu asa cum si mie imi este ...insa....sper ca o voi avea inapoi ....offf

 

 

ai probleme mari atunci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×