Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu tine neaparat de supraestimare, ci s'a dovedit ca din pozitia 69 ajungi nevasta .

 

la cat de maturi sunt barbatii cand e vorba de'o pasarica ... . :spiteful:

arata tu una care din pozitia 69 a ajuns nevasta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai sa razi ! Sunt mult mai maturi de cat femeile , atunci cand e vorba de... pasaroi .[ ca sa nu zic penis, ca nu`i frumos] :spiteful:

dovada e chiar cazul de fata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu ai zis

 

si tu ai confirmat, nu ? :pardon:

 

 

Ai sa razi ! Sunt mult mai maturi de cat femeile , atunci cand e vorba de... pasaroi .[ ca sa nu zic penis, ca nu`i frumos] :lol:

 

pai ... experienta'i mama maturizarii, nu ? :o:

 

 

da' hai ca am dat'o in dude .

 

 

multa iubire :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
STIU,POATE AI DREPTATE,DAR IL IUBESC FOARTE MULT SSI EL LA FEL...CRED SAU CEL PUTIN O SPUNE MEREU...DAR EU CHIAR NU STIU CE SA FAC. PROBLEMA E CA NU MA POT LASA DE EL,NU REUSESC,POATE AM NEVOIE DE AJUTOR...SAU NU???

 

ala destept si tu naiva. la tine gaseste ce nu are nevasta-sa :spiteful: . nu stii ca in Italia e la moda sa ai amanta cu care sa te "relaxezi"? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu ai confirmat, nu ? :lol:

 

 

 

 

pai ... experienta'i mama maturizarii, nu ? :o:

 

 

da' hai ca am dat'o in dude .

 

 

multa iubire :spiteful:

haaa? eu am confirmat??? :pardon: unde dracu am confirmat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba, pt faptul ca ea vrea mai mult , doar EA este vinovata .

 

Si pt ca ea sufera acum, tot ea este singura vinovata.

 

Sau te pomenesti ca a inceput aceasta relatia, doar dupa ce el ia promis solemn ca isi lasa sotia si acum [ magarul] nu se tine de cuvant ? :pardon:

da pentru ca vrea mai mult e vinovata...dar pentru ca s-a desfasurat aceasta relatie pana in prezent nu numai ea....

 

amandoi sunt vinovati, dar in prezent este vinovata mai mult decat el, pentru ca isi doreste sa il ia pe omul ala de langa familia lui iar el se pare ca nu vrea sa isi paraseasca familia.

 

Nu conteaza ce intorsaturi ar putea lua viata mea, pentru ca nu ai de unde sa stii ce decizii as putea lua eu, in nici un caz nu as lua decizii precum ale ei. Si pot sa "imi permit luxul sa judec", pentru ca stiu ce inseamna o familie si copii. De aceea imi permit sa judec din perspectiva sotiei. E vreo problema?

nu ai de unde stii in ce situatii vei ajunge......fi sigura de asta....deci stai relax...tot timpul apare un neprevazut

 

 

nu...ea vrea doar ca el sa fie langa ea...nu neaparat sa il iei de langa copii doar ca foloseste metodele mai putin bune

Hai, nu sariti degeaba. CA la urma urmei ea si'a pierdut capul, omul cand iubeste nu gandeste limpede. Dar capul lui unde era inainte sa renunte la pantaloni? Asta app de "familiile cu copii". Ca si ei isi cunosc f bine statutul

:spiteful:

da...orice ce se va intampla...el la copii nu va renunta ei vor face mereu parte din viata lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ai de unde stii in ce situatii vei ajunge......fi sigura de asta....deci stai relax...tot timpul apare un neprevazut

Stii ceva? Situatiile ti le creezi sau le eviti ... intelegi. Ca doar de aia ai discernamant. Si daca vrei musai sa eviti o situatie, se poate.

nu...ea vrea doar ca el sa fie langa ea...nu neaparat sa il iei de langa copii doar ca foloseste metodele mai putin bune

Cred ca nu ai citit ce a spus femeia. Ia mai citeste ultimele mesaje.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La pasarica ei [ vb lui Raul] . In niciun caz la statutul ei de viitoare nevasta .

 

 

 

Pai da. Si asta pt ca , majoritatea femeilor fac sex cu un scop[chiar daca cu dragoste] : acela de a ajunge "prima-doamna" , "titulara de contract", sau macar "de neuitat" .

 

Bine.. poate asta sta in firea lucrurilor.. insa, fortand , devii penibila. [ parerea mea]

si asa am ajuns sa ma intreb, tot in prostia mea, cum ar fi fost sa fie invers rolurile :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun. Hai sa nu mai facem `previziuni`. Ok ?

 

 

 

Cunosc un `cuplu` : 6 ani relatie extraconjugala. El, singur... Ea , casatorita.

 

Bine.. oameni maturi si... nedisperati.

uite ce bine stii tu sa pui accentul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×