Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce sa spun ,as reactiona urat daca mi-ar aparea una la usa si mi-ar spune ca-mi vrea barbatul.Dar ce sa fac,eu il iubesc pe omul asta,nu cred ca intelegeti,suferinta e la maxim...nu stiu daca ati iubit vreodata cu adevarat..uite eu in 28 ani,acum imi dau seama ca de fapt eu pe omul asta il iubesc cu adevarat si nu mai sunt un copil..stiu ca ea sufera...dar stiti ce s-a intamplat??In momentul in care el i-a spus ca are o relatie cu mine,stiti ce a facut ,a profitat de copii ca sa-si tina barbatul langa ea,pt ca altfel pleca.A facut copii sa planga ,le-a spus de noi si bineinteles ca copii au inceput sa planga ,au mers la el si l-au implorat sa nu-i lase.Pai acum ,spuneti-mi mie,femeia aia e normala daca a implicat cop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce sa spun ,as reactiona urat daca mi-ar aparea una la usa si mi-ar spune ca-mi vrea barbatul.Dar ce sa fac,eu il iubesc pe omul asta,nu cred ca intelegeti,suferinta e la maxim...nu stiu daca ati iubit vreodata cu adevarat..uite eu in 28 ani,acum imi dau seama ca de fapt eu pe omul asta il iubesc cu adevarat si nu mai sunt un copil..stiu ca ea sufera...dar stiti ce s-a intamplat??In momentul in care el i-a spus ca are o relatie cu mine,stiti ce a facut ,a profitat de copii ca sa-si tina barbatul langa ea,pt ca altfel pleca.A facut copii sa planga ,le-a spus de noi si bineinteles ca copii au inceput sa planga ,au mers la el si l-au implorat sa nu-i lase.Pai acum ,spuneti-mi mie,femeia aia e normala daca a implicat cop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.Ce respect sa am eu pt femeia aia???Din contra ,daca o sa-l pot lua ,o sa-l iau,chiar daca ma condamna toti.O mama ce face copii sa planga ,doar ca sa-si tina barbatul langa ea,aia numai mama nu e..

Dar pentru tine, cine crezi ca poate avea respect, cand te bagi peste o familie cu copii?Cand vrei sa iei tatal de langa copiii lui si de langa mama copiilor lui? Ai fi de 1000 de ori mai rau decat sotia lui pe care o condamni tu acum facand-o pe lupul moralist, de parca te-ar durea pe tine in c** de ce sufera copiii aia. Macar nu mai fi ipocrita si nu te mai prefa ca iti pasa de ce simt copiii.

Editat de bydy
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce sa spun ,as reactiona urat daca mi-ar aparea una la usa si mi-ar spune ca-mi vrea barbatul.Dar ce sa fac,eu il iubesc pe omul asta,nu cred ca intelegeti,suferinta e la maxim...nu stiu daca ati iubit vreodata cu adevarat..uite eu in 28 ani,acum imi dau seama ca de fapt eu pe omul asta il iubesc cu adevarat si nu mai sunt un copil..stiu ca ea sufera...dar stiti ce s-a intamplat??In momentul in care el i-a spus ca are o relatie cu mine,stiti ce a facut ,a profitat de copii ca sa-si tina barbatul langa ea,pt ca altfel pleca.A facut copii sa planga ,le-a spus de noi si bineinteles ca copii au inceput sa planga ,au mers la el si l-au implorat sa nu-i lase.Pai acum ,spuneti-mi mie,femeia aia e normala daca a implicat cop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar pentru tine, cine crezi ca poate avea respect, cand te bagi peste o familie cu copii?Cand vrei sa iei tatal de langa copiii lui si de langa mama copiilor lui? Ai fi de 1000 de ori mai rau decat sotia lui pe care o condamni tu acum facand-o pe lupul moralist, de parca te-ar durea pe tine in cur de ce sufera copiii aia. Macar nu mai fi ipocrita si nu te mai prefa ca iti pasa de ce simt copiii.

Ştii, am impresia că ea nu iubeşte cu adevărat. C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te gandesti prea mult si prea departe. Nu mai cauta scuze, nu mai incerca sa gasesti explicatii si intelesuri ascunse pentru ca dai in altceva: te minti singura. Mai trist e ca mai incolo e posibil sa incepi si tu sa crezi asta, si atunci traiesti intr-o lume de vis care nu are nicio legatura cu cea reala. In plus, iti face cinste sa judeci oamenii asa? Tie iti convine sa fii judecata?

 

Fata de sotie, el e vinovat. Ca nu intelege conceptul de "monogamie". Ca nu l-a obligat nimeni sa se insoare daca nu credea ca poate sa fie fidel unei singure femei. Nah, nu i-a pus nimeni cutitul la gat. "Ochii vad, inima cere, constiinta nu si nu..." :spiteful:

 

Ştii, am impresia că ea nu iubeşte cu adevărat. C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai mă dă-o dreq. să te răzbuni pe nişte copii? nici chiar aşa.

Da' cine a zis ceva de razbunare? Femeia vrea arbaatul, n-are nimic cu copiii lui. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×