Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai ce sa spun,acum impuscati-ma ca m-am indragostit de un barbat insurat...cine nu stie nu isi poate imagina prin ce trec...parerea mea e ca-i lipseste ceva acasa ,altfel statea pe fundul lui la sotie si copii..mi-a si spus ,vroia doar o aventura,dar s-a indragostit si parerea mea e ca o aventura dureaza 1 zi,2,4,7,zile dar nu 3 luni si jumatate...ceva are ,dare nu p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce sa fugi urland de o femeie care te iubeste?Pai dragule atunci esti nebun daca nu pretuiesti asa ceva..multumesc pt sfaturile bune pe care mi le-ati dat...sunteti draguti

 

Ce descrii tu aici nu e iubire... ci indragosteala... jocul caraghios al iluziilor...

Ce iubesti tu? Ce anume din el iubesti?

 

Crezi ca poti construi ceva pe o fundatie de suferinta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.trilulilu.ro/daviddd_93/9d4d80a702b076

 

iti dedic melodia asta

 

si e chiar o dragoste imposibila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da ,timpul mereu le rezolva pe toate.Acum nu mai suntem pe bune,pt ca ieri ne-am certat.Nu a dat nici un semn azi si nu cred ca va mai da,poate l-am presat putin,sau poate vrea sa se gandeasca?

Sau poate vrea sa intrerupa relatia?

Asta nu stiu...sa-i scriu eu?

SA-I TRIMIT EU MESAJ?De sunat nu-l pot suna ,e acasa cu vipera aia,spun asa pt ca stiu ca e rea...

 

o cunosti? de unde stii ca e rea? pentru ca ti-a spus el?

hm.

esti femeie in toata firea, inceteaza sa gandesti si sa te porti ca o adolescenta. traieste clipa, bucura-te de ce ai sau renunta! punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce sa fugi urland de o femeie care te iubeste?Pai dragule atunci esti nebun daca nu pretuiesti asa ceva..multumesc pt sfaturile bune pe care mi le-ati dat...sunteti draguti

depinde cum este acea dragoste...daca este sufocanta si lipsita de libertate...atunci asta devine mai degraba ceva ce doresti sa detii si numai e dragoste...toate astea se pot transforma in ura daca nu lasi omul sa se gandeasca....pentru ca nici pentru el nu e usor...chiar daca sa zicem te-ar iubii suta la suta..e greu sa te despartii de copii sa ai program de vizita...sa nu poti sta cu ei cand doresti....e ceva ce e greu sa poti renunta.....si am gandit ca gata pe sotie nu o mai iubeste sub nici o forma,si te iubeste numai si numai pe tine...acei copii vor suferii intr-un fel sau altul....si nu numai ei..si el...deci eu zic sa nu te pripestii cu concluzia si fii mai calma...draga mea..ca asa vei suferii din cauza propriilor tale greseli

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ce sa spun,acum impuscati-ma ca m-am indragostit de un barbat insurat...cine nu stie nu isi poate imagina prin ce trec...parerea mea e ca-i lipseste ceva acasa ,altfel statea pe fundul lui la sotie si copii..mi-a si spus ,vroia doar o aventura,dar s-a indragostit si parerea mea e ca o aventura dureaza 1 zi,2,4,7,zile dar nu 3 luni si jumatate...ceva are ,dare nu p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ce sa spun,acum impuscati-ma ca m-am indragostit de un barbat insurat...cine nu stie nu isi poate imagina prin ce trec...parerea mea e ca-i lipseste ceva acasa ,altfel statea pe fundul lui la sotie si copii..mi-a si spus ,vroia doar o aventura,dar s-a indragostit si parerea mea e ca o aventura dureaza 1 zi,2,4,7,zile dar nu 3 luni si jumatate...ceva are ,dare nu p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ce sa spun,acum impuscati-ma ca m-am indragostit de un barbat insurat...cine nu stie nu isi poate imagina prin ce trec...parerea mea e ca-i lipseste ceva acasa ,altfel statea pe fundul lui la sotie si copii..mi-a si spus ,vroia doar o aventura,dar s-a indragostit si parerea mea e ca o aventura dureaza 1 zi,2,4,7,zile dar nu 3 luni si jumatate...ceva are ,dare nu p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte cand o cunostiinta imi povestea ca s-a indragostit de un barbat insurat?Stiti ce am spus?Esti nebuna...eu nu as face asa ceva nici daca mi-ar pune pistolul la cap...UITE CA MI S.A INTAMPLAT SI FARA SA VREAU...nu sti niciodata ce iti aduce ziua de maine .In mare parte aveti dreptate,stiu ,dar pentru mine e greu sa cred ca nu ma iubeste si ca nu o sa fie niciodata al meu.Nu ma faceti nebuna,nu sunt,sunt o femeie indragostia nebuneste care iubeste.De obicei sunt cu capul pe umeri,de ce naiba mi s-a intamplat tampenia asta nu stiu?Va cer sfaturi pt ca sincer am nevoie,chiar daca voi nu stiti toate detaliile,dar in general un sfat oricat de mic se poate da...multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi aduc aminte cand o cunostiinta imi povestea ca s-a indragostit de un barbat insurat?Stiti ce am spus?Esti nebuna...eu nu as face asa ceva nici daca mi-ar pune pistolul la cap...UITE CA MI S.A INTAMPLAT SI FARA SA VREAU...nu sti niciodata ce iti aduce ziua de maine .In mare parte aveti dreptate,stiu ,dar pentru mine e greu sa cred ca nu ma iubeste si ca nu o sa fie niciodata al meu.Nu ma faceti nebuna,nu sunt,sunt o femeie indragostia nebuneste care iubeste.De obicei sunt cu capul pe umeri,de ce naiba mi s-a intamplat tampenia asta nu stiu?Va cer sfaturi pt ca sincer am nevoie,chiar daca voi nu stiti toate detaliile,dar in general un sfat oricat de mic se poate da...multumesc

cred ca ai primit sfaturi cat sa te scalzi in ele. Acu' e problema ta pe care vrei sa le urmezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×