Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

al doilea avertisment, ON-topic va rog!

multumesc Dr.Love.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ai stii cati oameni (barbati si femei) traiesc o viata dubla!

 

 

gargbird

 

Daca ai stii cati oameni (barbati si femei)

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu astept sfaturile voastre bune sau rele,cum or fi...va pup pe toti...yasminne

dar de fapt tu ce mai astepti de la noi...cred ca ne-am epuizat cam toate variantele....nu stiu ce anume vrei sa auzi....eu am incercat sa te iau cu frumosul pentru ca te intelg foarte bine...si stiu ce inseamna sa suferi...dar acum tu exagerezi.....deci nu stiu ce mai vrei....adevarul......sincer....poate te va durea mai mult decat ai suporta acu...selecteaza doar ce iti face tie bine...fati ceva bun pentru tine...relaxeaza-te nu te mai gandii la el...mai lasa-i un pic de timp pana apele se vor limpezii....nu te astepta ca dupa furtuna totul sa redevina ca innainte ai rabdare draga mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' i s-a spus deja adevărul :spiteful:

hmmmm nu cred ca a auzit ce pot sa zic si eu..... incerc sa spun de obicei cat mai frumos lucrurilor pe nume...dar pot fii si foarte dura...daca vrea sa primeasca sfaturi in care isi ia numai suturi in cur.....atunci se rezolva...stiu si de alea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar de fapt tu ce mai astepti de la noi...cred ca ne-am epuizat cam toate variantele....nu stiu ce anume vrei sa auzi....eu am incercat sa te iau cu frumosul pentru ca te intelg foarte bine...si stiu ce inseamna sa suferi...dar acum tu exagerezi.....deci nu stiu ce mai vrei....adevarul......sincer....poate te va durea mai mult decat ai suporta acu...selecteaza doar ce iti face tie bine...fati ceva bun pentru tine...relaxeaza-te nu te mai gandii la el...mai lasa-i un pic de timp pana apele se vor limpezii....nu te astepta ca dupa furtuna totul sa redevina ca innainte ai rabdare draga mea...

da' i s-a spus deja adevărul :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×