Sari la conținut
Forum Roportal
Gabriela1978

S-a suparat si m-a blocat peste tot

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Probabil era romantic doar când voia sex.

Dar mă pot înșela, nu îl cunosc.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am spus ca era abuziv; era doar un exemplu.

Daca tot ii pusesei un microfon in camera, ar fi trebuit macar sa ai rabdare si sa asculti tot ce facea, nu sa iti pierzi firea si sa te dai singura de gol.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Stu' said:

Probabil era romantic doar când voia sex.

Dar mă pot înșela, nu îl cunosc.

Spunea dulcegarii in intimitate,trimitea mesaje in restul zilei cu ``te iubesc~ la sfarsitul fiecarei convorbiri,formasem un obicei etc.Defapt de la inceput el a inceput cu dulcegariile si nevoia de a spune ``te iubesc``etc.La inceputul relatiei am vazut niste convorbiri si cu alte tipe cu care mai conversa pe fb si era foarte darnic in complimente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Gaslight said:

Nu am spus ca era abuziv; era doar un exemplu.

Daca tot ii pusesei un microfon in camera, ar fi trebuit macar sa ai rabdare si sa asculti tot ce facea, nu sa iti pierzi firea si sa te dai singura de gol.

 

Asa este,dar m-au apucat palpitatiile si m-am dat de gol,nu am putut sa ma controlez pe moment,regret ...dar acum faptul e consumat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Gabriela1978 a spus:

Spunea dulcegarii in intimitate,trimitea mesaje in restul zilei cu ``te iubesc~ la sfarsitul fiecarei convorbiri,formasem un obicei etc.Defapt de la inceput el a inceput cu dulcegariile si nevoia de a spune ``te iubesc``etc.La inceputul relatiei am vazut niste convorbiri si cu alte tipe cu care mai conversa pe fb si era foarte darnic in complimente.

Intr-o relatie ar trebui sa ai in vedere faptele, nu vorbele.

Simteai ca te iubea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Gaslight said:

Intr-o relatie ar trebui sa ai in vedere faptele, nu vorbele.

Simteai ca te iubea?

De multe ori simteam,insa in acelasi timp simteam ca imi si ascunde multe lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 minute, Gabriela1978 a spus:

Spunea dulcegarii in intimitate,trimitea mesaje in restul zilei cu ``te iubesc~ la sfarsitul fiecarei convorbiri,formasem un obicei etc.Defapt de la inceput el a inceput cu dulcegariile si nevoia de a spune ``te iubesc``etc.La inceputul relatiei am vazut niste convorbiri si cu alte tipe cu care mai conversa pe fb si era foarte darnic in complimente.

Deci nimic neapărat special pt tine..sau cu tine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×