Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am primit o oala dutch oven si un set de tigai profesionale Ricardo. Evident ca mesajul deloc subliminal este "stai la cratita si spor la treaba muiere" . laugh.png

Eu in schimb am dat doua tricouri groase cu maneca lunga si o pereche de cizme de iarna Colombia, un ceas si o geaca. Mesajul meu care o fi fost ? Sa arati bine si sa-ti fie cald cand nu esti acasa ? 

 

PS: Era sa uit...si o pereche de boxeri cu imprimeu Batman pe ei. rotflmao.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am gasit chiloti cu Omu Invizibil, d'aia i-am luat pe Batman. rotflmao.gif


 Faci niste sarmale la cuptor in ele de plangi mancand. 

 

Io plang mancand oricum, mai ales cand mai vad cate o poza cu tine. rotflmao.gif

 

Mi-am dorit de mult sa am macar o oala din aia dar am evitat pentru ca sunt grele pentru mine. Dar nu mai conteaza. Las ca fac bicepsi faini mutand oala de pe aragaz la chiuveta si inapoi. Sau imi instalez in tavan un set de franghii pe roate ca sa o manevrez. laugh.png

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit cu un pachet in cutia postala si o felicitare :D

 

Cadou de nunta de la o prietena si am primit o esarfa Calvin Klein tare faina, cercei cu pietricele swarovski, sapun care miroase frumos rau de tot si alte 'bunataturi'

 

:dance:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am cadorisit singura cu doua bibliorafturi, trebuia sa-mi fac odata ordine in hartoage, altfel riscam sa ajung sa fiu ingropata in ele, mai multe pixuri si carioci de diverse culori (toate tipatoare). 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar am cumparat o carca de oua de tara. Plata la salariu, desigur. 

 

Cate bucati sa inteleg si eu investitia care se va achita in viitor ... un vagon de tren??? oua de strut sau Faberge ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×