Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Da, da! Eu am devenit dependenta de ele. Acum, ca se gasesc din nou...si tot in ambalajul acela auriu. Si e doar 3 lei. Nu se ia de pe buze toata ziua.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, din pacate, din banii mei (salariu de mizerie) o sa trebuiasca sa-mi iau ochelari pentru ca mi-au crescut dioptriile si se simte (normal!). Plus ca imi cedeaza un brat, adica, da-o dreaq de treaba, ii am din 2011 totusi. Tre' sa ma innoiesc si la acest capitol.


o sa dau 'comanda' si poate imi trimite din ro si mie

Super. :good:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am 2 rame cu lentile si nu imi mai sunt buni, au crescut dioptriile si la mine, dar ochelarii sunt in conditie f buna. sunt exact ca aia cu care ma vezi mereu in poze si daca poti sa schimbi lentilele ii pot aduce cu mine in ro la urmatorul drum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt prietena mea o cutie cu bomboane de care stiu ca ii plac

pt 2 colege de la munca: cate o patura pufoasa si 250 ml de tuica de prune

 

pt mama lui blondu' un parfumel mic si lumanari electrice (ca sa nu isi mai arda Caine mustatile cand ne ducem in vizita), lui blondu un plover+joc ps4+casti pt joc, lui Caine o unghiera si o lesa, 'cumnatu+muierea' tot o patura, pt tatal lui blondu' nu am nici o idee. plus le mai fac un cos cu d-ale gurii si gata si cu craciunul asta, ne 'vedem' la anu.

 

eu am anuntat ca vreau bani ca sa imi iau bilet catre ro.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×