Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cumpar filme japoneze subtitrate in romana,imi plac foarte mult.

Editat de Pruncul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum se numeste filmul? Am gasit o mica portiune din el pe Youtube

 

http://www.youtube.com/watch?v=d2dE3JCCDwI...feature=related

 

Scria mai jos la comentarii :doh: : Minami-kun no Koibito. Sunt doua versiuni, una din 1994, mini serie de 10 episoade, si una din 2004 care contine 11 episoade. Versiunea din 1994 se mai numeste si Minami's lover iar cea din 2004, Minami's girlfriend. Pe youtube probabil era versiunea din 2004.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum cateva luni am vazut un film la HBo :doh: Era cu 2 frati,dintre care sora era mai mica decat frate'su si avea probleme mintale.Intr-o zi le-a murit unchiul si au mostenit o casa foarte mare pe o insula nelocuita,care mai tarziu s-a dovedid a fi bantuita iar ei afla ca stra-stra-strabunica lor a fost un fel de vrajitoare scotiana,care isi manca sotul.Si pana la urma fata devine acea vrajitoare...Stie cineva cum se numeste? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sall la toata lumea.am vazut acu multi ani un film din care numai o faza mai tin minte:era vorba despre o femeie care a murit si a fost ingropata.Avea o prietena care era vrajitoare si care intro noapte a venit la mormantul ei si cu un glob de cristal intro mana si niste margele in cealalta,zice cateva vraji si apara prietena ei moarta care pe langa ca se mira ii si indignata ca a fost ingropata in rochia pe care o ura

 

multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa postam in acest thread filme pe care dorim sa le vizionam si nu stim cum se numesc, am vazut ca se practica pe multe forumuri.

O sa incep eu, mi-a vorbit acum cateva zile o prietena despre un film apocaliptic in genul filmului I am legend cu will smith, un film in care joaca Keanu Reeves. Stie cineva cum se numeste ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun sa postam in acest thread filme pe care dorim sa le vizionam si nu stim cum se numesc, am vazut ca se practica pe multe forumuri.

O sa incep eu, mi-a vorbit acum cateva zile o prietena despre un film apocaliptic in genul filmului I am legend cu will smith, un film in care joaca Keanu Reeves. Stie cineva cum se numeste ? :o:

" The Day the Earth stood still " a aparut anul asta si este un remake dupa cel din 1951.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×