Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

De ce nu pot barbatii sa-si ceara scuze?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

*Cine nu-si da seama, e bou. :lol:

Da, ce simplu e! Daca a trait intr-un mediu poluat, in care nu a invatat ce-i gresit, s-ar putea sa nu isi dea seama si nu pt ca e "bou", ci pt ca asa a fost invatat.

Editat de Miss_Nobody

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ce simplu e! Daca a trait intr-un mediu poluat, in care nu a invatat ce-i gresit, s-ar putea sa nu isi dea seama si nu pt ca e "bou", ci pt ca asa a fost invatat.

Alexandra tocmai a corectat eroarea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa imi aratati si mie UN singur topic unde masculii au voie sa denigreze "a la largue" celalat sex ..... sau iar am inteles egalitatea gresit ? :senile:

 

Si boii tot asa au fost invatati.

 

doamna :hi:

Editat de Saharian
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra tocmai a corectat eroarea...

Asta cu "bou" si "vaca" nu imi place, dar nu-i treaba mea. E dreptul fiecaruia sa isi ceara scuze cand vrea; si eu am simtit de multe ori ca trebuie sa mi se ceara scuze, dar dupa ce m-am gandit mai bine, mi-am gasit si mie vina, iar celorlalti, scuze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu "bou" si "vaca" nu imi place, dar nu-i treaba mea. E dreptul fiecaruia sa isi ceara scuze cand vrea; si eu am simtit de multe ori ca trebuie sa mi se ceara scuze, dar dupa ce m-am gandit mai bine, mi-am gasit si mie vina, iar celorlalti, scuze.

 

"Acum deci raman acestea trei: credinta, speranta si iubirea. Dar cea mai mare dintre acestea este iubirea." [1 Corinteni 13:13]

Cum e cu iubirea? Poti da o definitie a iubirii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa imi aratati si mie UN singur topic unde masculii au voie sa denigreze "a la largue" celalat sex ..... sau iar am inteles egalitatea gresit ? :senile:

 

Conii Leonida fata cu reactiunea. Pai cat crezi ca o sa se mai tolereze aberatiile din comuna primitiva?

 

 

Nu te enerva, te rog frumos. Vezi ca ti-am facut o dedicatie muzicala de 8 martie.

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×