Sari la conținut
Forum Roportal
yasminne

Dragoste imposibila?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da ,timpul mereu le rezolva pe toate.Acum nu mai suntem pe bune,pt ca ieri ne-am certat.Nu a dat nici un semn azi si nu cred ca va mai da,poate l-am presat putin,sau poate vrea sa se gandeasca?

Sau poate vrea sa intrerupa relatia?

Asta nu stiu...sa-i scriu eu?

SA-I TRIMIT EU MESAJ?De sunat nu-l pot suna ,e acasa cu vipera aia,spun asa pt ca stiu ca e rea...

lasa-l acum, o sa revina el.

 

si la faza asta esti rea. E rea doar pentru ca nu o lasa el pentru tine!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da ,timpul mereu le rezolva pe toate.Acum nu mai suntem pe bune,pt ca ieri ne-am certat.Nu a dat nici un semn azi si nu cred ca va mai da,poate l-am presat putin,sau poate vrea sa se gandeasca?

Sau poate vrea sa intrerupa relatia?

Asta nu stiu...sa-i scriu eu?

SA-I TRIMIT EU MESAJ?De sunat nu-l pot suna ,e acasa cu vipera aia,spun asa pt ca stiu ca e rea...

aici numai tu stii cum a decurs situatia...poate daca l-ai presat mai multisor atunci el a preferat sa scape de tine....nu a vazut in tine ceea ce cauta...in general majoritatea barbatiilor ce au o amanta pe o perioada mai lunguta cauta sa acopere lipsul de acasa...si probabil ca ceva ii lipsea din partea sotiei...poate iubire..poate doar sex...sau poate a avut o relatie cu tine pentru ca cumva i-ai atras atentia,dar ceva nu mai e ca innainte...eu zic sa mai astepti ...sa vezi cum evoleaza lucrurile...oricum o zii in plus daca mai asteptii nu vei patii nimic...

fa ceva util ocupa timpul cu ceva care sa te distraga de la el...si maine situatia va fii mai roz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce sa fugi urland de o femeie care te iubeste?Pai dragule atunci esti nebun daca nu pretuiesti asa ceva..multumesc pt sfaturile bune pe care mi le-ati dat...sunteti draguti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa facem morala!!! :P

 

yasmine, de ce nu te simti tu bine alaturi de el, in calitatea pe care o ai si cu asta basta? simte-te bine atunci cand esti cu el fara sa te gandesti la viitor. Ala oricum vine, cu sau fara el. Traieste clipa.

Dupa doar 3 luni esti convinsa ca vrei sa-ti traiesti viata alaturi de el?

 

exact. yasmine, eu nu zic 3 luni ci las 1 an, crezi ca vei mai avea aceleasi sentimente pentru el? la felul cum decurg lucrurile...hm. mai bine vorba colegei mele "traieste clipa", savureaza momentele petrecute cu el si nu'i "forta mana" cu nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA,STIU,DAR IL VREAU PT MINEEEEEEEEEEEEEE...NU POT SA STAU FARA EL.IMI LIPSESTE,MI-E DOR DE EL...

Da, desigur, ce conteaza ca el are o familie si copii care au nevoie de el si il iubesc, daca tu il vrei pentru tine. Nu e al tau, tu vrei ce e a altuia. Inainte sa il cunosti iti lipsea?

Eu zic sa nu iti faci iluzii, de iubit nu te iubeste, esti un amuzament, o noutate in pat, iar familia nu o va lasa pentru tine. Spunea cineva, ca sa vezi cat te iubeste, pune-i cutitul la gat si cere-i sa aleaga. Si vei avea raspunsul.

Asa ca dupa cum zicea si Laura, traieste clipa si multumeste-te cu ce ai acum si cu ce iti ofera acum.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
INIMA SI CU RATIUNEA IN MOMENTELE ASTEA SE BAT CAP IN CAP,NU CRED CA MAI AM RATIUNE...

 

renunta te rog la scrierea cu majuscule, crede-ma, intelegem cu totii ce vrei sa ne spui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce sa fugi urland de o femeie care te iubeste?Pai dragule atunci esti nebun daca nu pretuiesti asa ceva..multumesc pt sfaturile bune pe care mi le-ati dat...sunteti draguti

Pai e cam ca sexul: e bun, dar sa faci cu o femeie, nu singur.

 

Asa si cu iubitul asta, e frumos sa te iubeasca dar sa o iubesti si tu pe ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×