Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Cum sa faci un barbat sa se intoarca la tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ei nu,de ce zici asa?

pt ca asa e mai tot timpu...odata flacara stinsa nu o mai poti invia decat daca aprinzi alt foc,iar sa aprinzi alt foc peste locul unde ai turnat apa nu prea poti decat daca ai suficienta rabdare incat sa se usuce locul...am vorbit metaforic,dar te-ai prins tu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de intors cateodata se mai intorc..da nu pentru mult timp!

 

 

.....sau nu aceiasi..

Editat de Orpheus62

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....sau nu aceiasi..

asta e clar...toti suntem afectati de ceva..unii mai repede altii mai greu!si cand spun afectati nu ma refer la a suferi ci la schimbari comportamentale sau de caracter!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt ca asa e mai tot timpu...odata flacara stinsa nu o mai poti invia decat daca aprinzi alt foc,iar sa aprinzi alt foc peste locul unde ai turnat apa nu prea poti decat daca ai suficienta rabdare incat sa se usuce locul...am vorbit metaforic,dar te-ai prins tu!

m-am prins eu,dar sunt exceptii destule si aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am prins eu,dar sunt exceptii destule si aici

am vorbit la general..ca e un cuplu din 100 care se intalnesc dupa nu stiu cati ani de la divort si se indragostesc pt a doua oara nu prea se pune..sunt putini si de cele mai multe ori lipsesc cu desavarsire...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vorbit la general..ca e un cuplu din 100 care se intalnesc dupa nu stiu cati ani de la divort si se indragostesc pt a doua oara nu prea se pune..sunt putini si de cele mai multe ori lipsesc cu desavarsire...

hei stai, ma refer la o relatie pana la casatorie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vorbit la general..ca e un cuplu din 100 care se intalnesc dupa nu stiu cati ani de la divort si se indragostesc pt a doua oara nu prea se pune..sunt putini si de cele mai multe ori lipsesc cu desavarsire...

 

se mai intampla si asa...sa reintalnesti o fosta iubire, dupa ani de la despartire (nu neaparat divort) si sa se reaprinda pasiunea. iar "reindragostirea" poate fi chiar mai fierbinte, mai pasionala, mai incitanta decat prima oara... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se mai intampla si asa...sa reintalnesti o fosta iubire, dupa ani de la despartire (nu neaparat divort) si sa se reaprinda pasiunea. iar "reindragostirea" poate fi chiar mai fierbinte, mai pasionala, mai incitanta decat prima oara... :)

 

ai dreptate...si cateodata e mai bine pentru ca eviti greselile de prima oara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de intors cateodata se mai intorc..da nu pentru mult timp!

 

Daca un barbat nu te mai doreste, nu exista metoda prin care sa il faci sa se intoarca la tine si care sa nu implice compromisul cu propria persoana si o situatie patetica pentru tine.

 

Nu mai conteaza, deci, pentru cat timp se intoarce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se mai intampla si asa...sa reintalnesti o fosta iubire, dupa ani de la despartire (nu neaparat divort) si sa se reaprinda pasiunea. iar "reindragostirea" poate fi chiar mai fierbinte, mai pasionala, mai incitanta decat prima oara... ;)

Da, asa e . Si eu am o prietena care inainte ma suna mereu. Mi-ar place sa se indragosteaca iar de mine . 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×