Sari la conținut
Forum Roportal
georgiana_new

Narcomanul-un caz pierdut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da,am avut doar prietena si deja m-am saturat.Si pe ea am avut-o ptr ca era draguta si isteata si am zis ca-i pacat de ea.M-am gasit eu Maica Teresa s-o ajut Iubit care se drogheaza n-am cum sa am si nici alti prieteni,
eu din experienta uneia care intamplator,vorbeste odata la cateva zile cu drogati ,si care a fost alaturi trup si suflet de cineva care s-a drogat.

 

Adica ai avut o prietena alaturi de care ai fost trup si suflet? :cry: Cum vine asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Nu tu din experienta si eu din exterior.Ci tu din experienta uneia care s-a drogat,si eu din experienta uneia care intamplator,vorbeste odata la cateva zile cu drogati ,si care a fost alaturi trup si suflet de cineva care s-a drogat.E o diferenta."

 

daca vrei tu sa subliniezi ceva anume si mai ales sa o faci cu rautate.....problema ta!!!Asta nu ma face decat sa imi placa si mai mult oamenii deschisi la minte si toleranti!!!

vorbele mele nu au avut niciun subanteles..... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica ai avut o prietena alaturi de care ai fost trup si suflet? :lol2: Cum vine asta?

 

Adica:

Am vazut io o fata simpatica.Am aflat ca se drogheaza si cu toate astea m-am imprietenit cu ea.Am zis ca-i pacat de ea.Am fost alaturi de ea trup si suflet.Adica cu tot ce mi-a stat in putiinta.Intre timp mi-a mancat nervii,si dupa doi ani de lupte am dat-o naibii,acum nu-mi mai trebuie sa ma bag in asa ceva. Ce-i greu de inteles? :haha:

 

daca vrei tu sa subliniezi ceva anume si mai ales sa o faci cu rautate.....problema ta!!!Asta nu ma face decat sa imi placa si mai mult oamenii deschisi la minte si toleranti!!!

vorbele mele nu au avut niciun subanteles..... :haha:

 

In primul rand n-am zis-o cu rautate si in al doilea rand te-am avertizat ca pot spune lucruri urate :cry:

 

Daca iti plac oamenii deschisi la minte si toleranti,felicitarile mele.... :haha: Sunt si eu un om deschis la minte dar cand vine vorba de drogati nu o sa m-apuc niciodata sa-i pup in fund si sa le zic : "vai,ce puternic esti ca ai trecut peste,cat te apreciez :lol2: ",ci sunt din categoria celora care le zic "ai fost un prost ca te-ai apucat" si n-o sa fiu alaturi de ei,consider ca nu merita...dar asta pentru ca sunt o intolerantaaaaaaa :haha:

 

P.S :Adevarul nu-i acelasi lucru` cu propria-ti parere.

 

Eu mi-am spus parerea si principiile dupa care ma ghidez.;)

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un mare respect pentru cei care s-au "intors" din astfel de experiente. De obicei, cei care reusesc sa o faca, se intorc si cu o intelegere care de obicei "celorlalti" nu le este accesibila...

 

 

:cry: Frumos spus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, draga Georgiana!!!!!!! Mi-ar placea o prietena ca tine. Ar trebui sa faci facultatea de psihologie sa-i poti ajuta pe altii care au trecut prin ce treci tu. Succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

marijuana sau iarba ...... fumata e periculoasa? :cry: si cam cat costa asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fumata ..NU , mancata iti poate provoca oaresce indigestii.

 

glumetule

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In cel mai sinistru mod posibil! Nu ai inteles nimic din ce a spus fata care a deschis topicul ....naiva mica. Pacat!

 

nici nu am citit . toata viata am avut parte de vorbe frumoase si de interdictii. oricum o iei viata nu mi ofera nimic... decat sanatate aici trebuie sa multumesc... in rest solitudine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×